антивірус скачати безплатно

Що таке антивірус і для чого він потрібен

Антивірус це спеціалізована програма, призначена для захисту операційної системи від вірусів, шпигунських програм, хакерських атак і іншого несанкціонованого доступу з метою крадіжки цінних особистих даних або несанкціонованого управління комп'ютером.

Запитайте, якщо у мене немає ніякої цінної інформації в комп'ютері, то для чого встановлювати антивірус? По-перше, віруси заважають нормальній роботі операційної системи. Багато з них створені з метою створювати користувачу незручності і приводити з часом операційну систему в непрацездатність. Тобто в один прекрасний день захочете включити ПК, а він не запуститься. І тоді дуже пошкодуєте, що не захотіли скачати і встановити собі самий простий безплатний антивірус, такий як avast free antivirus або avira antivir.

Ви ніколи не цікавилися, як розсилається спам (небажана електронна пошта)? Багато хто знає, що це протизаконно і за розсилку спаму загрожує штраф або взагалі в'язниця. Щоб цього уникнути хакери створюють мережі з комп'ютерів "зомбі". Вони підпільно управляють цими комп'ютерами з метою розсилки спаму. Люди навіть не підозрюють, що з їхніх комп'ютерів розсилається спам. І потім простим людям доводиться доводити свою невинність. А чому таке відбувається? Тому що вони не потурбувалися про захист та безпеку.

Дивись також

Найкращі сучасні антивіруси