avira antivirus

Німецький розробник антивірусних програм

Німецький розробник антивірусів Avira GmbH

Avira GmbH це німецька компанія, яка займається розробкою рішень для забезпечення інформаційної безпеки, у тому числі антивірусних програм з 1986 року. У всьому світі встановлено понад 100 мільйонів примірників зазначених антивірусних програм. Розрита червона парасолько це відомий логотип компанії avira та її антивірусних програм. Штаб квартира компанії розташована в німецькому місті Тетнанг, а керує компанією - її засновник Тьярк Ауербах.

Для домашніх користувачів пропонується лінійка антивірусних програм. Безкоштовна антивірусна програма avira personal забезпечує базову захист від комп’ютерних вірусів, троянів та шпигунських програм та має доволі незначні системні вимоги до свого встановлення, що добре підходить для застарілих непотужних комп'ютерів. Безкоштовний завантажувальний диск аварійного відновлення Avira AntiVir Rescue System допоможе відновити працездатність операційної системи без необхідності запуску windows тим самим давши можливість безпечно видалити віруси і шкідливі програми, які заважають завантаженню операційної системи.

До платних версій антивірусу відноситься avira premium, avira internet security, які мають більший ступінь захисту ніж безкоштовні антивіруси avira.

Дивись також

Антивіруси AVAST Software

Avira - найстаріший німецький антивірус