антивірус скачати безплатно

Avira antivirus Personal Edition безплатний антивірус

Avira antivirus Personal Edition це безплатний антивірус для домашнього використання, розроблений німецькими програмістами. Логотип цієї антивірусної програми - розкрита парасольку червоного кольору.

Avira free antivirus включає в себе фоновий монітор, сканер і програму оновлення. Програма добре знешкоджує поліморфні віруси і макровіруси, що можуть перебувати в офісних документах, виявляє троянські та шпигунські програми, інтернет хробаків, руткіти. Антивирус має можливість перевіряти файли в архівах.

Закачати безплатно Avira antivirus Personal Edition

Авіра зручна у застосуванні, має простий і зрозумілий інтерфейс російською мовою з індивідуальним вибором між стандартним і експертним режимом.

Антивірус avira antivirus  вікно сканера

Антивірус забезпечує захист в режимі реального часу. Сканер автоматично перевіряє файли у фоновому режимі (на льоту), який можна налаштувати на окремі типи файлів для перевірки та різну глибину та активність. Для зменшення навантаження на процесор, його можна взагалі відключити, що робити не рекомендується.

сканер avira guardЙого значок - розкрита парасолька, розташований у правому нижньому куті робочого столу. Якщо сканер avira free antivirus неактивний або виключений то парасолька закрита.

Антивірусний сканер avira antivirus може перевірити локальні диски, жорсткі диски, знімні диски, окремі системні папки, а також повністю перевірити систему.

антивірус avira сканування системи

Є вбудований планувальник, який дає можливість налаштувати роботу програми за розкладом в певні години, або виконувати команди із заданою частотою. Для підозрілих файлів є карантин який унеможливлює їх запуск та роботу.

планувальник антивіруса avira antivirus

Оновлюється антивірусна програма в автоматичному режимі при підключеному Інтернеті, можливо також ручне оновлення, при якому необхідно завантажити файл оновлення. Програма забезпечує веб-захист спільно з панеллю приладів авіра SearchFree для моніторингу файлів і даних, які передаються через Інтернет по протоколу HTTP.


Системні вимоги для встановлення безкоштовного антивірусу avira:

Дивись також

Антивірус скачати безплатно


Найперші антивірусні утиліти CHK4BOMB і BOMBSQAD були створені в 1984 році Анді Хопкінсом. Завдяки своїй простоті й ефективності свого часу вони заслужили велику популярність.