Ccleaner Free

Ccleaner це безкоштовна програма, призначена для очищення операційної системи від тимчасових і непотрібних файлів, звільняє при цьому місце на жорсткому диску і покращує швидкість роботи (продуктивність) операційної системи. Також видаляє файли cookie, історію інтернету, список введених url-адрес, інтернет-кеш, тимчасові файли системи, файли з кошика і багато іншого. Після виконання операції очищення програма повідомляє про розмір вилучених файлів в мегабайтах. Якщо довго не очищати інтернет кеш і тимчасові інтернет файли вони можуть займати сотні мегабайт на вінчестері.

безкоштовна програма Ccleaner

Ще однією позитивною стороною програми Ccleaner є можливість очищення системного реєстру від помилок, що також позитивно позначається на швидкості роботи windows. З програми можна редагувати автозапуск додатків, заплановані завдання, видаляти точки відновлення операційної системи, стирати диски, видаляти дубльовані файли.

раздыл сервыс програми Ccleaner

За замовчуванням Ccleaner прописується в автозапуск і запускається при включенні комп'ютера і запуску windows. Про її роботі у фоновому режимі свідчить іконка в правому нижньому кутку в треї. Можна налаштувати програму для виконання очищення системи при включенні комп'ютера.

Скачати Ccleaner Free

Дивись також