антивірус скачати безплатно

Comodo Mobile Security для Android

Comodo Mobile Security – безкоштовний мобільний антивірус для Android смартфона з використанням хмарних технологій. Антивірусний захист виконується в режимі реального часу. Крім антивіруса додаток включає в себе додаткові функції: захист від крадіжки, блокування додатків і резервне копіювання даних. Інтерфейс програми російською мовою. Для установки антивірусу необхідно, щоб версія операційної системи пристрою була не нижче Android 4.0.

Завантажити Comodo Mobile Security

Основні компоненти Comodo Mobile Security

Антивірус, який сканує в режимі реального часу з вимогою користування або за розкладом в зазначений час. Перевіряються файли і додатки у внутрішній пам'яті пристрою так і на SD-карті. При установці нової програми вона відразу буде перевірена антивірусом.

Захист від крадіжки або втрати телефону (Анти-злодій) може віддалено відстежити місце розташування смартфона, заблокувати пристрій, включити звуковий сигнал, приховано сфотографувати знайшов (вкрав) і стерти всі особисті дані з пристрою. Анти-злодій має захист від видалення. Також з викрадачем можна зв'язатися, відправляючи йому повідомлення на екран телефону.

Блокування додатків Comodo App Lock допомагає приховати від сторонніх свої додатки, галерею і смс листування. Заблокувати дітям можливість встановлювати програми з допомогою спеціального графічного пароля. Цей модуль можна встановлювати окремо без антивіруса.

Система резервного копіювання Comodo BackUp дозволяє створювати резервні копії контактів і смс повідомлень, які зберігаються у вигляді одного файлу на самому пристрої. Тому для створення резервної копії не потрібно підключення до Інтернету.

Comodo Mobile Security

Дивись також:

Avast Mobile Security - безплатний антивірус для Андроїд