антивірус скачати безплатно

Comodo Internet Security

Comodo antivirus (укр. комодо) - це безкоштовний антивірус, який може працювати в режимі Internet Security тобто антивірус і файервол (firewall). При цьому є можливість відключення антивіруса або файервола, коли працює тільки антивірус або тільки фаєрвол. За умовчанням встановлюються і запускаються обидва ці компоненти програми. В програмі є російська мова. Інтерфейс антивірусу Comodo Internet Security червоного кольору. Все дуже просто і зрозуміло.

Для установки Comodo Internet Security необхідно завантажити програму cav_installer, яка в процесі установки закачає антивірус (близько 140 МВ) і встановить його на комп'ютер.

Завантажити Comodo Internet Security

При запуску комп'ютера антивірус починає працювати у фоновому режимі, про що свідчить значок у вигляді сірого щита в правому нижньому куті робочого столу (біля годинника).

Клацаючи правою кнопкою миші по значку можна провести швидке налаштування режимів роботи. Наприклад, встановити режим проактивного захисту.

антивірус Comodo Internet Security

Пісочниця (англ. Sandbox) - це одна з можливостей, антивірусу Comodo. Пісочниця є віртуальною робочим середовищем для ненадійних програм, виконавчих модулів вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення. При цьому відбувається їх ізолювання від усіх частин комп'ютера. Коли програма "потрапляє" в Пісочницю антивірусна програма видає відповідне повідомлення. Якщо ви вважаєте, що програма потрапила в Пісочницю неправильна і вона цілком безпечна, то цю помилку легко виправити, вибравши відповідне меню в повідомленні. Режим Пісочниці можна відключити, зробивши його неактивним як показано на малюнку нижче.

Налаштування конфігурації Comodo antivirus проводиться простим вибором між Internet Security (антивірус і файервол), Proactive Security (тільки антивірус) і Firewall Security (тільки файервол).

Для того щоб просканувати комп'ютер необхідно запустити Comodo Internet Security, вибрати у верхній частині вкладку Антивірус і натиснути "запустити сканування".

При цьому пропонується перевірити на наявність вірусів весь комп'ютер повністю або окремі "критичні області" (critical areas) в яких найчастіше знаходять віруси та інші шкідливі програми.

У вкладці "Захист" можна переглянути журнал проактивного захисту, список активних процесів, заблоковані файли, захищені файли і багато іншого. Вкладка "Різне" містить налаштування антивірусу, управління конфігураціями, діагностику та інше. Налаштування антивірусу не представляє ніякої складності.

Системні вимоги для установки Comodo antivirus

Дивись також