антивірус скачати безплатно

Антивірусні програми Доктор Веб

Доктор Веб - російський розробник антивірусних програм для захисту від комп'ютерних вірусів, шпигунських програм та шкідливих програм. Антивіруси Dr.Web вперше з'явилися в 1992 році. Доктор Веб володіє власними унікальними технологіями виявлення та лікування вірусів і шкідливих програм, що дозволяє видаляти будь-які, навіть невідомі загрози.

Безкоштовні антивіруси Доктор Веб

Антивірусний сканер Dr.Web CureIt

Допоможе швидко видалити віруси, трояни та інші шкідливі програми. Антивірус не потрібно інсталювати, не конфліктує з встановленим антивірусом. Завантажується одним файлом близько. Антивірусні бази не оновлюються.


Антивірус на флешці Dr.Web LiveUSB

Те ж саме, що і Dr.Web LiveCD тільки для флеш диска. Для його використання необхідно, щоб комп'ютер мав можливість запускатися з флеш диска. Ця функція відсутня у старих комп'ютерів.


Dr.Web LiveDisk

Dr.Web LiveDisk – антивірус Доктор Веб покликаний замінити Dr.Web LiveCD і Dr.Web LiveUSB, призначений для відновлення працездатності операційної системи Windows при складних загрози. Єможливість поновлення вірусних баз.


Доктор Веб онлайн перевірка

Перевірка окремих файлів антивірусом Доктор Веб онлайн. Не потрібна установка антивіруса. Запускається в браузері.

Платні антивірусні програми Доктор Веб

Антивірус Доктор Веб

Забезпечує базовий захист комп'ютера. Виконує три типи перевірки: швидку, повну і вибіркову. Захищає в режимі реального часу від вірусів, троянів, шпигунських і шкідливих програм.


Dr.Web Security Space - комплексний антивірус

Забезпечує всебічний захист комп'ютера. Ця антивірусна програма має максимальний рівень захисту серед антивірусів Доктор Веб. Містить антивірус, антишпигун, антіруткит, брандмауер, батьківський контроль, захист электроннной пошти та інші корисні функції.


Доктор Веб для Андроїд

Антивірус для захисту смартфонів і планшетів на Android. Антивірус проводить пошук вірусів на льоту, є можливість перевірки файлових архівів. Може створювати чорні і білі списки вхідних телефонних дзвінків і СМС.

Категорія: розробник антивірусних програм, російський антивірус

В 1992 році був створений антивірус spider's Web, який став прототипом відомого антивіруса Доктор Веб. У ньому використовувалася технологія виконання програмного коду емулятора процесора для виявлення нових невідомих комп'ютерних вірусів.

Дивись також

Завантажити безкоштовний Доктор Веб