логотип сайта antivirus.pp.ua

Антивірус Доктор Веб (Dr.Web mobile) для мобільників і КПК

русский языкукраинский язык
Розділи сайту
Avast Home
Avira Personal
Dr.Web CureIt
Dr.Web LiveCD
AVG Free
Kaspersky Virus Removal Tool
Рятувальний диск Касперського
Microsoft Security Essentials
Zillya
Comodo Internet Security
Ad-Aware
Nano
Комерційні антивіруси
Доктор Веб (Dr.Web)
Антивірус Касперського
Norton
Avira Premium
Avast Professional
AVG Pro
ESET NOD32
Panda Pro
McAfee
BitDefender
Titanium Plus
Антивірус для мобільника
Мобільный Доктор Веб
Kaspersky Mobile Security
ESET NOD32 для Mobile
Avira Mobile
Закачати антишпигуна
Norman
AVZ
Spyware Terminator
Закачати антивірус
Статті

Для операційної системи Windows Mobile розроблений спеціальний антивірус Доктор Веб (Dr.Web mobile), який забезпечує антивірусний захист комунікаторів і КПК від вірусів і інших інтернет-загроз, створених спеціально для інфікування мобільних пристроїв.

Мобільний антивірус Доктор Веб (Dr.Web mobile) сумісний з будь-якими КПК і комунікаторами, на яких встановлені ОС Windows Mobile 2003/2003 SE/5.0/6.0/6.1/6.5.

мобільний Доктор Веб

Антивірус починає діяти автоматично при запуску мобільного пристрою. Про те, що монітор запущений, свідчить значок в нижній частині екрана. Файли, до яких звертається користувач або операційна система, а також ті що, надходять на пристрій з будь-якого механізму передачі (шляхом синхронізації пристрою з ПК або під час завантаження контента по протоколу HTTP через GPRS / Infrared / Bluetooth / Wi-Fi / USB-з'єднання ), перевіряються «на льоту». У разі виявлення зараженого об'єкта файловий монітор Dr.Web тимчасово блокує його, виводить відповідне попередження і пропонує вибрати одну з таких дій: ігнорувати, видалити, перемістити в карантин. За замовчуванням перевірка архівів відключена.

Оновлення антивіруса виробляються вручну, через меню сканера. Dr.Web mobile для мобільних пристроїв відрізняється надійним захистом в режимі реального часу, мінімальним навантаженням на захищає систему, малою витратою трафіку при оновленнях, різноманітними налаштуваннями, простотою управління, зручним інтерфейсом.

Завантажити антивірус Доктор Веб mobile для Windows Mobile

 
Copyright © 2010-2013 http://www.antivirus.pp.ua All Rights Reserved