Скачати Доктор Веб

Російський антивірус Доктор Веб Dr.Web для windows

Антивірус Доктор Веб розробляється з 1992 року. Має широке поширення на території Росії і країн СНД. Антивірус Dr.Web для windows перевіряє на наявність вірусів оперативну пам'ять, завантажувальні сектори жорстких дисків та змінних носіїв. Захищає від вірусів, троянських програм і інших видів шкідливих об'єктів. Антивірус Доктор Веб має самозахист від спроб вірусів і шкідливих програм вивести її з ладу. Проводиться також перевірка файлових архівів.

Є три види перевірки комп'ютера зазначеним антивірусом: Швидка перевірка, Повна перевірка та Вибіркова перевірка. Швидка перевірка відбувається при кожному запуску сканера антивірусу, під час якої перевіряється вміст оперативної пам'яті, завантажувальні сектори усіх дисків, об'єкти автозапуска, кореневий каталог завантажувального диска, системний каталог Windows, папка Мої документи, тимчасові каталоги системи і користувача. Зрозуміло, що при повній перевірці перевіряються весь вміст усіх жорстких дисків. Вибіркова перевірка антивірусом Доктор Веб забезпечує перевірку окремого підозрілого файлу або папки з файлами.

антивірус доктор веб здійснення швидкої перевірки dr.web для windows.

Файловий монітор SpIDer Guard забезпечує захист комп'ютера в режимі реального часу, перевіряє на льоту звернення до файлів на змінних носіях, перевіряє файли жорсткого диску.

антивірус доктор веб фоновий монітор spider guard

Поштовий монітор SpIDer Mail забезпечує перевірку, як вхідної, так і вихідної електронної пошти до її відкриття або відправлення.

У налаштуваннях антивірусу можна вибирати різні режими перевірки і типи дій при виявленні різних видів загроз.

антивірус Доктор Веб налаштування антивірусного сканеру

Утиліта Dr.Web Updater призначена для оновлення вірусних баз. Оновлюється антивірус Dr.Web для windows автоматично за розкладом при підключено Інтернеті. Є також можливість ручного оновлення антивірусу.

Антивірус Доктор Веб оновленя

Для ручного запуску оновлення Dr.Web antivirus необхідно натиснути кнопку Оновити зараз.

вікно оновлення антивірусу Доктор Веб

Після чого з'явиться вікно статусу процесу оновлення антивірусу та почнеться сам процес оновлення.

антивірус Доктор Веб процес оновлення

Для антивірусу є можливість мати декілька ліцензій або ліцензійних ключів. Щоб додати нового файлу ключа необхідно відкрити Менеджер ліцензій і провести операцію додавання нової ліцензії. Також можна видалити старі ліцензії (ключі) антивірусу Доктор Веб строк дії яких закінчився.

антивірус Доктор Веб менеджер ліцензій

Для ознайомлення з антивірусною програмою можна використати 30 денний безплатний період. Завантажити антивірус Dr.Web можна за посиланням наведеним нижчею

Скачати безкоштовний пробний антивірус Dr.Web для windows

Дивись також

Антивірусна програма Dr.Web, антивіруси Доктор Веб

У 1992 році був розроблений антивірус Spider's Web, який став прототипом відомого антивіруса Доктор Веб. У ньому використовувалася ідея виконання програмного коду в емуляторі процесора для виявлення невідомих комп'ютерних вірусів.

Сканер Доктор Веб Dr.Web CureIt