антивірус скачати безплатно

Завантажити безкоштовний антивірус Доктор Веб Dr.Web LiveUSB

Dr.Web LiveUSB це спеціальний антивірус для аварійного відновлення працездатності операційної системи, який за допомогою USB накопичувача (флешки). Для того щоб їм скористуватися необхідно в налаштуваннях БІОСа виставити так, щоб комп'ютер запускався в першу чергу з USB носія.

Для початку необхідно завантажити антивірус Dr.Web LiveUSB тут. Вставити в комп'ютер флешку і потім запустити завантажену програму. З'явиться вікно в якому запропонують вибрати змінні носій (флешку) для установки антивіруса. Після чого почнеться автоматичне копіювання файлів для установки. Цінні дані з флешки краще перенести на інший носій інформації.

dr web liveusb

Системні вимоги для установки live dr.web наступні: 128 МВ оперативної пам'яті; флешка мінімум на 256 МВ; комп'ютер повинен підтримувати можливість запуску зі змінних носіїв в тому числі з флешки.

Графічна оболонка антивіруса аналогічна Dr.Web LiveCD. Це операційна система з ядром Лінукс де є антивірус Доктор Веб.

У 1992 році був розроблений антивірус Spider's Web, який став прототипом відомого антивіруса Доктор Веб. У ньому використовувалася ідея виконання програмного коду в емуляторі процесора для виявлення невідомих комп'ютерних вірусів.

Дивись також

Касперский Яндекс версия