антивірус скачати безплатно

Антивірусні програми компанії ESET

ESET

Компанія ESET це відомий словацький розробник антивірусного програмного забезпечення. Компанія була заснована в 1992 році в результаті злиття двох приватних компаній. Її штаб-квартира знаходиться в місті Братислава. На сьогоднішній день її представництва знаходяться в 180 країнах світу. Назва компанії це абревіатура утворена з слів фрази англійською мовою: Essential Security against Evolving Threats, що в перекладі позначає: ефективний захист від еволюціонуючих загроз. У 2010 році компанія першою стала власником 60 нагород VB100.

Для домашнього використання ESET пропонує три антивірусні програми. Перша програма це відомий антивірус NOD32, один з небагатьох антивірусів, робота якого практично не відбивається на продуктивності операційної системи.

Безкоштовний завантажувальний диск ESET допоможе відновити працездатність зараженої операційної системи і безпечно її вилікувати. Також для безкоштовного використання пропонується ESET Online Scaner.

Наступна програма - ESET Smart Security, яка є комплексним рішенням щодо захисту персонального комп'ютера має багаторівневий захист в тому числі від крадіжки особистих даних, захист від шкідливих веб-сайтів і захист при роботі в мережі інтернів у тому числі соціальних мережах.

Третя антивірусна програма ESET NOD32 Mobile Security допоможе захистити вже не стаціонарний комп'ютер, а мобільний пристрій - смартфон, планшет і т.п. Безкоштовна програма ESET Sysinspector не є антивірусом, а спеціальною утилітою котороя надає різну інформацію про комп'ютер, встановленої операційну систему, драйвери і т.п.

Дивись також

Як захистити комп'ютер від вірусів і шкідливих програм

Вибрати антивірус, який антивірус кращий, порівняти антивірус

Що нового у дев'ятій версії ESET NOD32