антивірус скачати безплатно

Що нового у дев'ятій версії ESET NOD32

ESET

Нова дев'ята версія популярної антивірусної програми ESET NOD32 отримала в першу чергу оновлений інтерфейс з поліпшеною юзабіліті. З головного вікна антивірусу на нас дивиться вже відомий робот андроїд. Велика напис: «ваш комп'ютер захищений на зеленому тлі, що повідомляє користувачеві про відсутність проблем з безпекою. Якщо вони виникнуть, фон змінить колір на червоний, з коротким описом суті проблем. Це необхідно щоб привернути увагу людини, кажучи про те, що необхідно його втручання для нейтралізації виявлених погроз або розв'язання виявлених проблем.

головне вікно антивірусу ESET NOD32 Antivirus 9

Установка антивіруса не викликає проблем. В процесі інсталяції вам буде необхідно вирішити два питання: чи потрібно брати участь у системі обміну інформацією про активність загроз LiveGrid і буде антивірус виявляти потенційно небажані програми, які в принципі не є шкідливими, але можуть використовувати ресурси системи і заважати роботі спливаючій рекламою.

Нова версія ESET NOD32 отримала високу оцінку в тесті VB100 британського журналу Virus Bulletin. Тільки румунська антивірус Bitdefender Antivirus Plus 2016 зміг повторити його результат.

Антивірус має інтелектуальну систему сканування. Найтривалішою буде перша повна перевірка файлів системи. Наступні перевірки будуть проходити набагато швидше. Це пов'язано з тим, що не виконується повторна перевірка безпечних надійних файлів.

Вбудована утиліта SysInspector збирає детальну інформацію про обладнання, налаштування операційної системи, установлених додатках. Слід відзначити досить тривалий перше сканування системи. Дана утиліта може становити інтерес для працівників служби технічної підтримки.

В цілому можна зробити висновок, що антивірус став набагато краще виявляти і видаляти загрози порівняно з попередньою восьмою версією і є непоганим вибором для захисту свого комп'ютера.

Опис змін і нових можливостей у дев'ятій версії антивірусу