Комплексні антивіруси

Завантажити антивірус Internet Security

Комплексні антивіруси пропонують більший рівень захисту, ніж звичайні антивірусні програми. Вони додатково забезпечують захист при відвідуванні інтернет сайтів, виконання фінансових операцій онлайн, в деяких присутній захист електронної поштової скриньки від спаму, перевіряють вхідний та вихідний мережевий трафік. Зазвичай у назві комплексних антивірусів присутній приставка Internet Security, що в перекладі з англійської означає Інтернет захист. Нижче наведені описи ряду відомих комплексних антивірусів. Для більш детального ознайомлення з цими антивірусними програмами можна скачати і встановити безкоштовні пробні версії на 30 днів.

Kaspersky Internet Security

Антивірусна програма лабораторії Касперського яка захищає комп'ютер не тільки від комп'ютерних вірусів, але і забезпечує безпеку при роботі в мережі Інтернет, у тому числі захисту від хакерських атак і від крадіжки особистих даних і файлів. Для безпечного введення паролів і кодів присутня віртуальна клавіатура.

AVG Internet Security

Забезпечує комплексний захист персонального комп'ютера від вірусів, троянів, шпигунських і шкідливих програм, перевіряє вхідну і вихідну електронну пошту. Захищає поштову скриньку від небажаної пошти - спаму. Компонент захисту особистих даних запобігає небажану витоку в мережу персональної інформації користувача.

Avira Internet Security

Комплексний антивірус з посиленою хмарної захистом Avira Protection Cloud, що володіє вбудованим брандмауером, батьківським контролем для захисту дітей від небажаного змісту на веб - сайтах і в соціальних мережах, також захищає електронну пошту, у тому числі від фішингових електронних листів.

Comodo Internet Security

Безкоштовний антивірус, який може працювати в режимі Internet Security тобто антивірус і фаєрвол. При цьому є можливість відключення антивіруса або фаєрвола, коли працює тільки антивірус або тільки файервол. За умовчанням встановлюються і запускаються обидва ці компоненти Comodo Internet Security.

ESET NOD32 Smart Security

Smart Security більш просунута версія програми порівняно з антивірусом NOD32. У нього є додатково антиспам (фільтр небажаної пошти - спаму) і персональний брандмауер (фільтр мережевих з'єднань). При підключенні до невідомих мереж фаєрвол пропонує перейти на посилений режим захисту.

avast Internet Security

Комплексний антивірус, призначений для захисту комп'ютера від зараження вірусами, шпигунських і шкідливих програм, проникнення з мережі, а також від інших загроз. avast ! Internet Security має найбільший рівень захисту серед усіх антивірусних програм, компанії AVAST Software.

Dr. Web Security Space

Крім антивіруса, антишпигуна, антируткіта і брандмауера, які входять з складу стандартного антивірусу є додатково антиспам (захист від небажаної електронної пошти), веб - антивірус, система батьківського контролю і захист від мережевих атак. Цей антивірус не вимагає додаткових налаштувань і його модулі починає відразу працювати після його встановлення на жорсткий диск.

Norton 360

Захищає від комп'ютерних вірусів, програм-шпигунів, спаму, інтернет хробаків, руткітів, ботів, фішингу та вторгнень з мережі завдяки вбудованому фаєрвол. Norton 360 забезпечеє захист особистих даних, виконує функцію батьківського контролю, може виконати локальне резервне копіювання і дефрагментацію жорстких дисків. Антивірус захищає веб -браузер від онлайн загроз, перевіряє і блокує завантаження шкідливих і потенційно небезпечних файлів, сканує новинну стрічку соціальної мережі Facebook на наявність шкідливих посилань.

Panda Internet Security

Забезпечує комплексний захист персонального комп'ютера від вірусів, троянів, шкідливих і шпигунських програм, а також захищає електронну пошту та перевіряє інтернет трафік.

Дивись також

антивирус Майкрософт