Антивірус Касперського

Антивірус Касперського – це потужне антивірусне рішення для боротьби з хробаками, ботами, троянами, руткітами, шпигунських і вірусними елементами. Крім того, він відмінно справляється з новими загрозами і не дає їм опинитися на вашому жорсткому диску.

Купивши ліцензійний продукт, його можна використовувати для захисту двох комп'ютерів одночасно. Крім цього, при установці програми перезавантажувати систему не потрібно. Дане рішення доповнено антивірусним завантажувальним диском Kaspersky Rescue Disk який може відновити працездатність комп'ютера можна навіть не запускаючи заражену ОС, вчасно позбувшись від знайдених шкідливий.

Якщо ж віруси перешкоджають скачування і установки антивірусу Касперського, то можна скористатися спеціалізованою програмою Kaspersky Virus Removal Tool, щоб превентивно просканувати комп'ютер і знищити всі загрози.

Не можна не відзначити і зручність для користувача інтерфейсу. Настройка параметрів вибудувана так, що антивірус Касперського буде захищати комп'ютер автоматично, не вимагаючи проводити постійний моніторинг. При скануванні та оновлення сигнатурной бази ваша участь також не потрібно. Крім того в даному продукті встановлений модуль який сканує в реальному часі і робить відвідування інтернет-сторінок, користування електронною поштою, обмін повідомленнями і файлами, а ткакже завантаження контенту безпечним. Якщо буде виявлений вірус або потенційно небезпечний код, користувач той же час отримає сповіщення і весь список пропонованих варіантів виправлення ситуації.

головне вікно антивірус Касперського 2016

Настроювання та використання антивіруса доступна навіть починаючому користувачеві. Можна провести настроювання кожного окремо взятого компонента – виставити, з якою періодичністю буде скануватися система, визначитися з необхідною безпекою, включити спеціальне оформлення на інтерфейсі.

Присутні функція для захисту вашої машини під час того, як ви відвідуєте різні веб-сайти в мережі інтернет. Браузерні плагіни відмінно співпрацюють з Internet Explorer і Firefox і не пропустять вас на небажані і небезпечні сайти. Крім того, за допомогою такого інструменту можна ефективно боротися з фішинг-атак.

елементи захисту антивірусу Касперського

У програму вбудована екранна клавіатура і ігровий профіль. При використанні екранної клавіатури стає доступним безпечний введення конфіденційної інформації. Так шкідливі програми не зможуть викрасти ваші дані і перехоплення інформації, що вводиться (кейлоггінг) стане недоступним.

При ігровому профілі можна включати повноекранний режим в грі і дивитися фільм, не перериваючись, адже антивірусна програма не буде відображати сповіщення на екран. Захист при цьому залишається на максимальному рівні.

налаштування ігрового профілю антивірусу Касперського

Не можна не відзначити можливість швидко перейти з робочого столу в налаштування програми. В автоматичному порядку змінюється і колірна гамма в віджеті, з урахуванням того в якому стані перебуває система. Додайте файл в гаджеті, і миттєво дізнайтеся про ступеня її зараженості. Віджети і гаджети налаштовуються і видаляються, якщо це необхідно.

Одне з найважливіших вимог до антивірусам – це наявність регулярних оновлень, які будуть ефективніше знищувати віруси і шпигунські програми. І антивірус Касперського проводить їх з регулярною частотою, щоб безпека була максимальною. Установка оновлень виконуються у фоновому режимі без участі користувача.

Завдяки вбудованому сканера уразливості можна виявити неактуальні драйвера і дізнатися, що система перебуває в критичному стані. Робота даного інструменту проходить в автоматизованому порядку.

Отже, можна сказати, що Антивірус Касперського – це першокласний захист та ефективність самого високого рівня. Це найкраще антивірусне рішення з застосуванням найпотужніших техногенних розробок.


Скачати

Дивись також

Комплексний антивірус Kaspersky Internet Security