антивірус скачати безплатно

Безкоштовний антивірус Касперського - Kaspersky Rescue Disk

Kaspersky

Безплатний антивірус Касперського - Kaspersky Rescue Disk (в перекладі з англійської мови - рятувальний диск Касперського) - спеціальна програма, для перевірки та лікування заражених комп'ютерів, яка застосовується при такій ступеня зараження, коли неможливо вилікувати комп'ютер за допомогою антивірусу, який запускається з під управлінням операційної системи (windows). А також коли операційна система вже взагалі не хоче запускатися, або нормально працювати.

Скачати Kaspersky Rescue Disk

При використанні цього диску віруси на комп'ютері не можуть активізуватися, тому, що операційна система, що встановлена на жорсткому диску, при використанні Kaspersky Rescue Disk не запускається.

Щоб вилікувати комп'ютер необхідно завантажити образ цього рятувального диска Касперського і записати його на компакт диск або флешку. Записувати треба не як файл а як образ диску. Рекомендую для цього використати популярну програму NERO.

Налаштовуємо BIOS комп'ютера щоб він у першу чергу запускався з компакт диску (або флешки) вставляємо записаний Kaspersky Rescue Disk (або флешку) і включаємо комп'ютер. При завантаженні безкоштовного антивіруса Касперського з'явиться таке вікно як показано на малюнку. За допомогою клавіш переміщення курсора вибираємо мову, далі вибираємо режим завантаження - для більшості користувачем рекомендується графічний режим. Ну а потім запускаємо перевірку.

Kaspersky Rescue Disk

Якщо налаштувати підключення до мережі Інтернет можна виконати оновлення вірусних баз, що збільшить ймовірність успішного лікування комп'ютера. У налаштуваннях антивірусного сканера можна вибрати рівень безпеки та автоматичні дії при виявленні загроз.

Системні вимоги для використання Kaspersky Rescue Disk

Загальні вимоги:

Для Microsoft Windows XP (Пакет оновлень 2 або вище):

Для Microsoft Windows Vista:

Для Microsoft Windows 7, 8, 10: