антивірус скачати безплатно

Антивірус Касперського 2016

Антивірус Касперського надає базовий (початковий) рівень захисту серед антивірусів Лабораторії Касперського. Захищає в режимі реального часу від вірусів, троянів, шпигунського та шкідливого ПЗ. За свою ефективність антивірус нагороджений безліччю нагород незалежних тестових лабораторій. Хмарна технологія Kaspersky Security Network дозволяє оперативно реагувати на нові загрози. Великим рівнем захисту має просунута версія антивірусної програми Kaspersky Internet Security.

Антивірусна програма 2016 року отримала оновлений інтерфейс в поєднанні двох кольорів: білого та зеленого. У верхній частині вікна повідомляється про статус захисту. Якщо все в порядку то на зеленому тлі виводиться напис: комп'ютер захищений. Нижче розташовані чотири головні кнопки: перевірка, оновлення, звіти і екранна клавіатура.

Антивирус Касперского 2016

Елементи захисту антивірусу Касперського

Файловий антивірусний сканер, який виконує швидке, повне і вибіркове сканування на вимогу користувача. Захищає в режимі реального часу, знаходячи і знешкоджуючи загрози на льоту. Виявлені віруси можуть бути вилікувані, видалені і переміщені в карантин для їх ізоляції від решти системи. Сканування може також виконуватися за розкладом у запланований час. Після лікування активного зараження антивірус відновлює систему, усуваючи сліди вірусної активності.

Перевірка відправленої електронної пошти і входить до того як вона буде відкрита користувачем. Веб-антивірус перевіряє всі відвідані інтернет-сайти, блокуючи відкриття шкідливих і потенційно небезпечних Інтернет-ресурсів.

Створення антивірусного завантажувального диска Kaspersky Rescue Disk для лікування найскладніших заражень без необхідності запуску операційної системи.

Віртуальна клавіатура дозволяє безпечно вводити логіни і паролі за допомогою миші, не побоюючись клавіатурних перехоплювачів.

Антивірусна програма може виконати пошук вразливостей системи і застарілих додатків, пропонуючи оновити програми.

Скачати антивірус Касперського