Антивірус Kaspersky Internet Security

Популярний антивірус Касперського став ще краще, ще зручніше. Kaspersky Internet Security 2015 – ефективний антивірусний пакет, що забезпечує комплексний захист комп'ютера від всіх відомих, а також і невідомих погроз.

Встановлюється нова версія антивіруса Касперського легко, швидко і без проблем. Інсталятор попереджає про можливі конфлікти з наявними в комп'ютері програмами, але не деинсталлирует їх без відома користувача.

Користувальницький інтерфейс опрацьований у бік подальшого підвищення рівня юзабіліті. Інтуїтивно зрозумілі іконки з підписами позначають основні функції.

головне вікно антивірусу Kaspersky Internet Security

На першому екрані розміщені всього чотири опції.

  1. Сканування
  2. Оновлення
  3. Безпечні платежі
  4. Батьківський контроль

Для отримання доступу до розширеного списку інструментів необхідно клацнути по стрілці в правому нижньому кутку інтерфейсу програми. Колор-схема у світлих, ненав'язливих тонах, проте традиційний стиль Касперського збережений.

Елементи захисту Kaspersky Internet Security

Антивірусний захист Kaspersky Internet Security 2015 значно посилений в порівнянні з попередніми версіями. Якщо Касперський 2014 виявляє лише 99% погроз, то версія 2015-го року показала стовідсотковий захист. В процесі тестів практично всі можливі зараження були усунені ще до того, як встигли нашкодити системі комп'ютера.

Невелика проблема виникає при роботі з архівами. Віруси в стислому вигляді не виявляються. Зате миттєво блокуються і нейтралізуються при спробі відкрити архів.

При виявленні зараження антивірус негайно повідомляє про загрозу. Покращена продуктивність програми. Тепер Kaspersky Internet Security 2015 забирає значно менше апаратних ресурсів у процесі роботи. При завантаженні операційної системи тривалість запуску збільшується всього на 20%. Що зовсім непогано для такого потужного антивіруса.

Що нового в Kaspersky Internet Security 2015

З'явилася корисна опція для запобігання несанкціонованого підключення до веб-камері. Спеціальний модуль попередить користувача при спробі зняти зображення через камеру. Правда, поки що ця опція працює тільки з десятьма веб-камерами найвідоміших виробників.

Інноваційна захист від шкідливого ПО з розряду Cryptolocker. Касперський має модуль під назвою Системний Спостерігач, який моніторинг спроби внесення змін до користувальницькі файли на жорсткому диску комп'ютера.

При виявленні таких спроб антивірус створює резервні копії піддалися атаці файлів з можливістю їх подальшого відновлення в оригінальному вигляді.

Поліпшені налаштування файерволу дозволяють блокувати передачу нешифрованих паролів через мережу Wi-Fi. Саме бездротове з'єднання сканується на предмет уразливостей.

Захист інтернету

Модуль URL Advisor додає значки безпеки безпосередньо до сниппетам сайтів на сторінці видачі пошукової системи – превентивний захист. Користувач дізнається про потенційно небезпечному сайті ще до завантаження в браузер.

Підвищений рівень захисту від фішингу. При введенні адреси в пошуковий рядок або клікнути по посиланнях в електронних листах антивірус зіставляє адреси з базами даних і одночасно проводить аналіз вмісту. У випадку найменших сумнівів перехід на підозрілий ресурс блокується. По тестах система фішингової захисту спрацювала на рівні 80% і в цьому Касперський перевершує всіх конкурентів.

Безпечні платежі

Функція особливо актуальна в світлі останніх подій, коли зловмисники масово списували кошти з рахунків користувачів різних банків.

Для захисту антивірус Касперського має власний безпечний веб-браузер і віртуальну клавіатуру зі спеціальною функцією блокування кейлоггеров. Тести показали, що така подвійна захист не дозволяє кейлоггерам зчитувати дані користувача при вході в онлайн-банки та проведення транзакцій.

Батьківський контроль

Значно розширені можливості розділу батьківського контролю в Kaspersky Internet Security. Тепер можна задавати фільтри і обмеження для маленьких користувачів по цілому ряду параметрів.

Контроль програм

Ще один корисний модуль Application Control моніторить всі запущені програми і аналізує активність. Користувач у будь-який момент може подивитися, що відбувається в системі і отримати інформацію про підозрілих процесах. Ведеться журнал подій для перспективного аналізу ситуації.

Скачати Kaspersky Internet Security безплатно


Системні вимоги для установки антивіруса


Загальні системні вимоги для всіх операційних систем:

Дивись також

Безплатний антивірусний сканер Kaspersky Virus Removal Tool