Антивірус Microsoft Security Essentials: особливості, плюси і мінуси

Інтернет рясніє статтями про різних антивірусах, серед яких часто мелькає і безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials. Хтось пише, що він є ідеальної захистом! Хтось лає його останніми словами. Так де правда, а де брехня?

Загальний огляд антивіруса Microsoft Security Essentials

Головне вікно антивірусу дійсно дуже зручно. Воно складається з чотирьох вкладок:

  1. Домашня сторінка;
  2. Оновлення;
  3. Журнал;
  4. Параметри.

На «Домашній сторінці» відображається інформація про стан антивірусної програми. Також тут можна запустити швидке або повне сканування. Які дії можна виконувати на вкладці «Оновлення», здогадатися не складно.

Антивірус Microsoft Security Essentials

Наступна вкладка – «Журнал». Тут можна дізнатися інформацію про скануваннях і діях антивірусу над зараженими об'єктами. На вкладці «Параметри» можна налаштувати антивірус, додавати виключення, а також припиняти і відновлювати роботу захисту.

Функціонал

Microsoft Security Essentials має потужний евристичний сканер, який легко детектує будь-які загрози. Захист працює у фоні, не заважаючи користувачеві виконувати різні дії. Є функція автоматичного запуску сканування. Налаштувавши її 1 раз, користувач може забути про необхідність проводити перевірку системи. Захист сама про це подбає. Але, під час сканування MSE використовує багато ресурсів, у зв'язку з чим робота комп'ютера значно сповільнюється.

Плюси і мінуси

Позитивних характеристик у MSE достатньо. До них відносяться наступні:

Але на цьому плюси захисту закачуються і починаються мінуси:

Даний безплатний антивірус є непоганим рішенням для захисту. Але у нього дуже багато недоліків. В цілому він призначений для тих користувачів ПК, що набули ліцензійні ОС Windows 7, Vista, XP.

логотип Microsoft Security Essentials

Огляд можливостей безкоштовного антивіруса Microsoft

Системні вимоги

При установці антивірусу для ОС Vista, 7 необхідний процесор з тактовою частотою ГГц і мінімум 1 Гб оперативної пам'яті

Скачати MSE

Дивись також

Як надійно захистити комп'ютер: антивірус Avast

Антивірус Майкрософт не можна купити, його можна завантажити за посиланням нижче і встановити на комп'ютер з ліцензійною версією операційної системи.