Nono logo

Beta-версії програм працюють нестабільно, рекомендується досвідченим користувачам.


Мінімальні системні вимоги для встановлення антивірусу NANO

NANO Antivirus

NANO це безкоштовний російський антивірус, який поки знаходиться в стадії розробки, забезпечує захист від комп'ютерних вірусів, троянських, шпигунських і шкідливих програм. На даний момент доступна для скачування beta версія антивірусної програми. Інтерфейс програми російською мовою.

безплатний антивірус NANO

Антивірусна програма має можливість установки різних типів сканування комп'ютера. Налаштування антивірусного сканування за розкладом автоматизує захист. Програма раціонально використовує системні ресурси комп'ютера під час виконання сканування для запобігання зниження його продуктивності. Для потужних комп'ютерів програма задіює максимальну кількість ресурсів для прискорення виконання завдань. Сканер веб-трафіку перевіряє відвідувані сайти для виявлення і блокування завантаження шкідливих файлів і програм.

сканування антивірусом NANO

Є можливість створення білого списку програм, які, на думку користувача, є безпечними, і не будуть піддаватися перевірці антивірусом. Вбудований карантин забезпечує надійну ізоляцію шкідливих і підозрілих файлів.

Скачати безкоштовний антивірус NANO beta версія

Дивись також

Доктор Веб