антивірус скачати безплатно

Який придумати пароль, надійні паролі

Надійний пароль дуже важливий для безпеки акаунтів в соціальних мережах, електронного листування та інших Інтернет сервісів. Нижче наведені загальні вимоги, яким має бути пароль. По-перше, довжина пароля повинна перевищувати 8 символів, чим більше довжина пароля, тим складніше зловмисникам його підібрати. Паролі з довжиною менше 8 символів можуть легко взламати.

Ненадійним вважається пароль, що складається лише з малих літер і не містить цифр і символів. Якщо паролі складаються зі слів або словосполучень, це теж спрощує їх взлом. Найкращим паролем є безглуздий набір символів, цифр і букв як малих, так і великих. Поганим вибором є використання в якості пароля клички домашніх тварин, хобі, імен, дат народження та іншої особистої інформації, яку можуть знати сторонні люди.

Рекомендується періодично час від часу міняти паролі. Наприклад, зловмисники взламали пароль і читають ваші електронні листи, і ви про це можете навіть не знати. Періодична зміна паролів на всіх використовуваних сервісах підвищить рівень їх безпеки. Деякі люди використовують один і той же логін і пароль для багатьох сервісів і акаунтів. У разі взлому такого пароля зловмисники отримують доступ до всієї інформації відразу.

Тому перед тим, як придумати пароль рекомендуємо скористатися загальними рекомендаціями цієї статті.

Загальні рекомендації та поради який придумати пароль

Дивись також

Доктор Веб