Вибір антивирусної програми


Безплатна програма для очистки та оптимізації системи Ccleaner

Найперші антивірусні утиліти CHK4BOMB і BOMBSQAD були створені в 1984 році Анді Хопкінсом. Завдяки своїй простоті й ефективності для свого часу вони заслужили велику популярність.

Найкращий антивірус, як його вибрати

Його хочуть знайти і встановити на свій комп'ютер практично всі користувачі операційної системи windows. Ніхто не хоче, щоб його комп'ютер заполонили віруси, і в один прекрасний день він перестав працювати, або втратити якусь цінну інформацію, особисті дані.

Якщо читати рекламу виробників антивірусів то можна дізнатися, що саме їх програма найшвидша, сама продуктивна, краще за інших розпізнає комп'ютерні віруси, навіть ловить ті віруси, яких ще ніхто не знає, просто найкращий антивірус.

Губишся, який вибрати антивірус, просто всі кращі як на підбір. Тоді починаєш читати відгуки шановних експертів і дізнаєшся, що на цей рахунок у них теж немає спільної думки.

Що залишається робити простому користувачеві? Деякі починають питати знайомих, про те яка антивірусна програма у них коштує і чи задоволені вони цим антивірусом. Отримуєш теж суперечливі відповіді.

Будь комп'ютерний користувач перепробує безліч антивірусних програм від безкоштовних антивірусів до платних програм поки не знайде саме той антивірус, який підходить йому для виконання конкретних завдань.

Тобто конкретної відповіді, який найкращий з антивірусів немає, все приходить з досвідом, в результаті проб і помилок, а також впливу особистих уподобань.

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також