антивірус скачати безплатно

Декілька порад по забезпеченню інформаційного захисту

Антивірусний захист комп’ютера

Забезпечення захисту персонального комп'ютера стало реальною проблемою сьогоднішнього дня. Основними ознаками наявності комп'ютерних вірусів є уповільнення роботи деяких програм і комп'ютера в цілому, збільшення розмірів файлів, поява нових дивних файлів, виникнення несподіваних звукових і відео ефектів, нестійка робота, самостійні перевантаження та інше.

Джерелом появи вірусів і інших шкідливих програм є заражені флешки, дискети, компакт диски, вкладені файли електронної пошти, підозрілі Інтернет сайти (часто це безплатні порно сайти), локальна мережа, креки, взламані хакерами програми та ігри і т.п. Щоб захистити комп'ютер від проникнення вірусів, взлому хакерами для початку необхідно виконати наступні дії.

Методи захисту комп'ютера від вірусів, троянів, мережевих черв'яків і інших шкідливих програм

  1. Встановити антивірус. Кожен вибирає собі антивірус в залежності від фінансових можливостей. Можна звичайно встановити безкоштовний антивірус, який цілком забезпечує базовий захист комп'ютера. Рекомендуємо встановити безкоштовний антивірус avast або завантажити безкоштовний антивірус avira. Звичайно, бажано встановити платний повноцінний антивірус. Хоча безкоштовний антивірус краще ніж ніякого. Крім того, будь-який антивірус необхідно регулярно оновлювати.
  2. Оновлювати операційну систему. Критичні оновлення безпеки Windows закривають дірки в операційній системі, які використовуються для проникнення вірусів і шкідливих програм.
  3. Встановити фаєрвол або брандмауер. Це міжмережевий екран, який здійснює контроль і фільтрацію мережевих пакетів.
  4. Перевіряти вкладені файли електронної пошти. Багато віруси поширюються електронною поштою. Якщо ви не чекаєте листа або абсолютно не знаєте його відправника, рекомендується не відкривати вкладені файли. Не відповідайте на листи, в яких просять уточнити номери телефонів, рахунків, паролі, а також іншу особисту інформацію. Антивірус може також перевіряти електронну кореспонденцію.
  5. Коли не користуєтеся Інтернетом краще підключення до нього про всяк випадок відключати.
  6. Джерелом троянів є різні хакерські і безкоштовні порно сайти. Краще на такі сайти без особливої потреби не заходити.
  7. Створити на комп'ютері обмежену обліковий запис користувача та працювати в основному в ній. Користуватися обліковим записом адміністратора тільки при необхідності.

Дивись також

Скачати антивірус безплатно

Скачати безкоштовно нод 32 пробну версію антивірусу