антивірус скачати безплатно

Оновлення антивірусних програм

Як оновити антивірус

Будь-яка антивірусна програма потребує регулярного оновлення. Оновлюються вірусні бази і сам антивірусний сканер безкоштовно. Нові комп'ютерні віруси і шкідливі програми з'являються щодня. Чим частіше відбувається оновлення антивіруса, тим краще. Якщо комп'ютер постійно підключений до мережі Інтернет, то питання як оновити антивірус не варто уваги. Антивірусна програма буде автоматично оновлюватися без втручання людини.

Деякі антивірусні програми нагадують про своє існування, видаючи повідомлення, що вірусні бази оновлені. Для швидкого оновлення вірусних баз все частіше використовуються сучасні хмарні технології. Якщо комп'ютер періодично підключається до мережі Інтернет, антивіруси, в основному, встигають скористатися підключенням. Можна оновити антивірус примусово (вручну) вибравши відповідне меню програми. На малюнку нижче показано як можна оновити антивірус Доктор Веб.

оновлення антивірусу Доктор Веб

Викликати оновлення антивіруса Касперського можна в головному вікні програми.

оновлення антивірусних програм лабораторії Касперського

У випадку якщо комп'ютер не має підключення до Інтернету, щоб оновити антивірус необхідно завантажити файли оновлених вірусних баз з офіційного сайту, записавши їх на флешку, або інший носій інформації. Далі необхідно знайти в налаштуваннях антивіруса як імпортувати ці бази в антивірусну програму. Можна передивитися інструкцію як оновити антивірус avira вручну.

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також:

Антивірус скачати безплатно