антивірус скачати безплатно

Перевірка на віруси

Щоб перевірити комп'ютер на наявність комп'ютерних вірусів, шпигунських і шкідливих програм необхідно встановити антивірусну програму, яка і виконає цю перевірку. Зараз багато антивірусів можуть виконувати кілька типів перевірок на віруси.

Найпростіша це швидка перевірка - коли перевіряються не всі файли на жорсткому диску, а найпоширеніші місця, в яких знаходяться віруси та шкідливі програми. У зв'язку з тим, що обсяги перевірки обмежені, вона триває всього кілька хвилин.

Повна перевірка говорить сама про себе. Виконується перевірка на віруси всіх без винятку файлів на всіх жорстких і змінних дисках підключених до комп'ютера. Така перевірка може тривати значний час (кілька годин) залежно від кількості записаної в комп'ютер інформації і потужності (продуктивності) процесора. При такій перевірці навантаження на процесор досягає 100% і виконувати інші завдання стає практично неможливо.

Вибіркова перевірка просканує окремо вибрані файли чи папки з файлами, де, на думку користувача, можуть перебувати віруси. Перевірку на віруси необхідно виконувати регулярно. Повну перевірку рекомендується проводити мінімум один раз на місяць. Багато антивірусних програм мають вбудовані планувальники, за допомогою яких можна виконувати перевірку комп'ютера регулярно в обрані години найменшої завантаженості комп'ютера.

Антивірусний захист


Безплатна програма для очистки комп'ютеру - Ccleaner

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також:

Антивірус скачати безплатно