антивірус скачати безплатно

Призначення функції самозахисту антивірусних програм


Безплатна програма для очистки та оптимізації системи Ccleaner

Самозахист антивірусів

Деякі віруси і шкідливі програми, особливо руткіти, для приховування своєї присутності в системі намагаються відключити встановлену антивірусну програму, заблокувати її роботу або взагалі видалити з жорсткого диска.

Для запобігання такої діяльності вірусів і шкідливого софту багато розробників антивірусних програм стали застосовувати систему самозахисту антивірусів. Самозахист антивірусів призначений для запобігання відключення антивірусного сканера, що працює в режимі реального часу, або видалення антивірусу.

Для підтвердження зупинки або видалення антивірусу система самозахисту антивірусу попросить ввести код, що підтверджує виконання дії. Таким чином, можна також запобігти помилкове видалення антивірусної програми користувачем.

За замовчуванням самозахист антивірусів знаходиться у включеному стані. Наприклад, в налаштуваннях антивірусу Касперського функцію самозахисту можна відключити.

відключення самозахисту антивірусу Касперського

Наявність функції самозахисту не повинно стати визначальним фактором при виборі антивірусної програми. Це просто додаткова функція, наявність якої є нормою.

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також:

Антивірус скачати безплатно