Вибір антивірусної програми

Кращий антивірус. Як його вибрати

Вибір антивірусу це дуже відповідальне завдання. По-перше, необхідно забезпечити безпеку персонального комп'ютера, у тому числі особистих інформаційних даних.

По-друге, потрібно вибрати ефективний антивірус, який міг би забезпечити повноцінний захист. Не будеш же встановлювати два антивіруси відразу, а це, до речі, взагалі не рекомендується. І кожен день заново встановлювати антивірусну програму теж не будеш. Необхідно вибрати один антивірус найкращий.

Якщо у вас у кишенях вистачає грошей і комп'ютер досить потужний (хороший) процесор і багато оперативної пам'яті тоді рекомендуємо вибрати антивірус Касперського. Непоганим вибором є антивірусна програма Доктор Веб.

Безкоштовні антивіруси

Якщо за використання антивірусу гроші платити не хочеться, або зайвих грошей просто немає, то можна вибрати собі безплатний антивірус, зокрема, безкоштовний Avast home, або антивірусні програми avira (логотипом, якою є червоний парасольку) чи AVG Free.

Рекомендую час від часу завантажувати безкоштовні антивірусні утиліти типу Доктор Веб CureIt або Kaspersky Virus Removal Tool і "проганяти" свій комп'ютер на повну перевірку системи. Цим ви перевірите надійність свого антивірусу. Безкоштовний антишпигун Norman допоможе позбавити систему від шпигунських і інших шкідливих програм.

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також