антивірус скачати безплатно

Антивірус, найкращі сучасні антивіруси

Установка антивіруса - найважливіший етап, який повинен здійснюватися на всіх пристроях, що працюють під управлінням ОС Windows. Як правило, найбільшою популярністю в Росії і Україні користуються безкоштовні антивіруси, однак покупка платної програми не сильно вдарить по кишені.

Найбільш якісним антивірус BitDefender, який забезпечує якісний захист комп'ютера від різноманітних загроз, які поширюються через інтернет. Крім того, програма може виправити наслідки запуску шкідливого коду. Також BitDefender має вбудований фаєрволл і захист від заражених вірусами флеш-накопичувачів.

Norton antivirus займає друге місце в цьому рейтингу. Ця антивірусна програма захищає комп'ютер від вірусів, які можуть пролізти на ПК звідки завгодно - програма забезпечують захист від інтернет-вірусів і від заражених USB-накопичувачів. Крім того, антивірус відмінно справляється не тільки зі стандартними шкідливими програмами, але також і з різноманітним шпигунським кодом і програмами, які встановлюються для участі комп'ютера в ботнетах. Антивірус має регулярні оновлення, також він може виправити наслідки зараження вірусом і відновити завантажувальну область.

Таке поширене антивірусне рішення, як Антивірус Касперського, займає лише третє місце в цьому списку. Антивірус Касперського не допускає потрапляння вірусу в систему, а в тому разі, якщо це сталося, дозволяє легко видалити шкідників з комп'ютера і виправити результати його роботи. Крім того, програма забезпечує захисту від спамний розсилок і сайтів з небезпечним вмістом. Однак при всіх своїх перевагах він може сильно навантажувати комп'ютер, сповільнюючи її роботу.

Антивірус AVG має безкоштовну версію, що робить його досить популярним в Росії. Ця програма здатна знайти і видалити віруси різних типів, а також оберігати від спамний розсилок. Крім того, він має вбудований фаєрволл, утиліту для стиснення трафіку і програми для поліпшення продуктивності ПК.

Ще одним гідним антивірусом є Avast antivirus. Цей продукт здатний захистити комп'ютер від різноманітних вірусів, включаючи і шпигунські програми. Крім того, антивірус має вбудовані засоби захисту від спаму і фішингових сайтів. Крім цього він може гарантувати безпечне проведення платежів. Він також дозволяє оновити інші програми і повністю видалити інформацію з диска. Також має досить якісний фаєрволл. Базова версія антивіруса поширюється безкоштовно.

Поради як вибрати антивірус

Дивись також

Як надійно захистити комп'ютер: антивірус Avast

Антивірус скачати безплатно