антивірус скачати безплатно

Чим привабливий Антивірус Касперського для користувачів

Основними перевагами Антивірусу Касперського є такі факти, як: Антивірус Касперського був створений відносно давно і з цього моменту постійно розвивається. Найперша версія антивіруса, яка називалася AVP, була розроблена ще в 1992 році.

З цього моменту в лабораторії Касперського весь час займаються вдосконаленням цього продукту серії антивірусів. Це вдосконалення полягає в постійному поповненні бази вірусів і створенням способів усунення наслідків зараження новими вірусними програмами.

При цьому ті технології, які лягли в основу Антивірусу Касперського стали настільки якісними, що багато інші розробники антивірусів купують ліцензії на використання в своїх продуктах.

Антивірус забезпечує висококласну захист комп'ютера від програм зловмисників. При цьому в кожній новій версії антивірусу застосовуються все більш досконалі методи захисту від нових вірусів. Також антивірус надає захист від експлойтів, які використовують програмні "глюки" операційної системи для вчинення протиправних дій на комп'ютері.

Також він може перевірити на віруси будь виконуваний файл ще на етапі його читання з диска, що забезпечує захист від вірусів у режимі реального часу. Це дозволяє не турбуватися про безпеку комп'ютера при запуску будь-яких програм. При цьому в лабораторії Касперського постійно відбувається накопичення самих свіжих баз з вірусними програмами, що дозволяє захистити комп'ютер навіть від найновіших вірусів.

Антивірус Касперського автоматично перевіряє посилання в інтернеті. Він зазначає посилання на підозрілі і небезпечні посилання кольоровим індикатором, який покаже, що на сайті слід проявляти обережність.

Антивірус відрізняється тим, що незважаючи на свої можливості він працює дуже швидко. Він використовує хмарні технології, має функції інтелектуального сканування і швидко оновлюється, тому не створює якоїсь істотної навантаження на комп'ютер, відповідно, робота комп'ютера сповільнюється на який-небудь помітний відсоток.

Він завжди відмінно працює на всіх версіях операційної системи. При цьому підтримуються самі нові версії Windows, наприклад, в даний момент це Windows 10.

Завдяки цим перевагам можна з упевненістю сказати, що Антивірус Касперського є найкращим антивірусом, доступним для використання. При цьому вартість продукту досить невисока, щоб кожен, хто дбає про свою безпеку, мав можливість його придбати.

Опис переваг антивірусу Касперського перед іншими антивірусними програмами

Дивись також

5 найкращих антивірусів для Windows

Кращі антивіруси для телефонів 2015

Антивірус скачати безплатно