Які антивіруси рекомендує Microsoft, який вибрати антивірус

При виборі антивіруса, якщо не розбираєшся в них, починаєш питати друзів, знайомих, читати аналітичні статті різних експертів. А чи не краще дізнатися які антивіруси рекомендує Microsoft.

Компанія Microsoft - розробник операційної системи Windows, виконує тестування антивірусних програм різних розробників. Щоб дізнатися які антивіруси рекомендує Microsoft необхідно перейти на їх офіційний сайт за посиланням. На цій сторінці зібрані рекомендовані антивіруси для різних версій операційної системи, починаючи з Vista, і закінчуючи десяткою. Вони представлені у вигляді набору логотипів розробників, натискаючи посилання Детальніше переходиш на сайт антивіруса для його скачування або детального ознайомлення з можливостями і використовуваними технологіями. Вкладки з версіями Windows, розташовані на початку списку.

які антивіруси рекомендує Microsoft

Серед рекомендованих антивірусів є два російських: антивірус Касперського і NANO Antivirus. При установці антивіруса рекомендується видалити антивірусні програми, які були встановлені раніше, щоб уникнути їх конфлікту. Встроєний Microsoft Security Essentials також рекомендується відключити для підвищення продуктивності системи.

Популярні теми:

5 найкращих антивірусів для Windows

Дивись також

Антивірус скачати безплатно