антивірус скачати безплатно

Як перевірити надійність своїх паролів

Надійність паролів є ключовою умовою безпеки облікових записів Інтернет сервісів. Якщо пароль слабкий і легко підбирається, то ніякі антивіруси і антишпигуни не зможуть захистити акаунти від злому. Тут головним джерелом безпеки є сам користувач.

Сервіс Паролі антивіруса AVAST Internet Security

Антивірус AVAST Internet Security має спеціальний інструмент перевірки надійності паролів, які зберігаються в браузерах. Цей розділ так і називається: Паролі. Якщо увійти в нього, програма просканує паролі, що зберігаються в браузерах, і визначить їх кількість.

визначення паролів

Натиснувши кнопку Перевірити мої паролі, програма проаналізує їх надійність. Після завершення аналізу буде дана загальна оцінка безпеки паролів: їх надійність, повторно використовувані і скомпрометовані паролі. Також пропонується безкоштовно активувати спеціальне рішення AVAST Паролі для наведення порядку в своїх паролі.

визначення надійності паролів

Підбиваючи загальний підсумок, можна сказати, що цей сервіс перевірки паролів, що зберігаються в браузерах у простій і доступній формі їх аналізує, пропонуючи шляхи підвищення їх безпеки.

Перевірка паролів, що зберігаються в браузерах, встановлених на комп'ютері

Дивись також інші теми:

Скачати безплатно антивирус


Дивись також

Як збільшити швидкодію комп'ютера

Чим привабливий Антивірус Касперського для користувачів