антивірус скачати безплатно

Avira - найстаріший німецький антивірус

Компанія Avira є найстарішим розробником засобів антивірусного захисту не тільки в Німеччині, але і у всьому світі. Фірма заснована в 1986 році, коли ще не було Інтернету, а комп'ютери обмінювалися інформацією за допомогою дискет. Тьярк Ауербах - засновник цієї компанії першим усвідомив небезпеку комп'ютерних вірусів і зайнявся розробкою програмних засобів виявлення і видалення вірусних загроз.

Для установки на домашні комп'ютера створений безкоштовний антивірус Avira Free Antivirus до складу якого входять антивірусний сканер, антишпигун і антируткіт. Ця антивірусна програма призначена для забезпечення базової захисту в режимі реального часу. З налаштувань антивіруса можна керувати налаштуваннями вбудованого в операційну систему брандмауера Windows. Цей антивірус відрізняється своєю невибагливістю і має низькі вимоги до комп'ютерного заліза для своєї нормальної роботи. Тому його присутність практично на впливає на продуктивність комп'ютера і не викликає дискомфорту при роботі на ньому.

Більше функціональних можливостей має комплексне антивірусне рішення - Avira Internet Security у складі якого додатково присутній фаєрвол, веб-захист і функція батьківського контролю.

Логотипом компанії вже багато років є розкритий червоний парасолька. На сьогоднішній день, завдяки накопиченому досвіду, компанія Avira GmbH є одним з світових лідерів серед розробників антивірусного захисту комп'ютерів вдома й в офісах організацій. Лінійка антивірусів авіра має безліч нагород відомих незалежних тестових лабораторій. У багатьох напрямках компанія була першою, наприклад, вона першою розробила антивірус для UNIX систем.

Опис лінійки німецького розробника антивірусів Avira GmbH

Дивись також інші теми:

Скачати безплатно антивирус