антивірус скачати безплатно

Що нового в avast free antivirus 2016 року

Нова версія 2016 року популярного безкоштовного антивіруса avast принесла деякі зміни, які поліпшили зовнішній вигляд, надійність і функціональність антивірусної програми.

Почнемо із зовнішнього вигляду, нова версія 2016 року отримала оновлений інтерфейс. В центрі головного вікна програми видно статус захисту (працює вона чи ні). У верхньому меню можна запустити сканування системи і отримати доступ до додаткових інструментів, паролів і онлайн магазину для переходу на платні версії програми.

головне вікно Avast Free Antivirus 2016

Установка антивіруса avast free відбувається швидко без особливих проблем. Під час інсталяцій може бути додатково встановлений браузер Google Chrome якщо не видалити галочки у відповідних пунктах меню майстра установки.

Відразу хочеться відзначити гарні результати в тестах на виявлення різних загроз, які проводяться незалежними тестовими лабораторіями Virus Bulletin, West Coast Labs, AV-Test та іншими. Тому якщо ви хочете отримати безкоштовно надійний антивірус, який за рівнем захисту майже на рівні або трохи нижче знаменитих платних антивірусів, то вам необхідно вибирати безкоштовний антивірус аваст.

Повне сканування системи антивірусом відбувається досить довго, можливо це пов'язано з поліпшення функцій виявлення загроз і більш ретельною перевіркою файлів. Антивірус, як і раніше, може виконувати сканування системи під час запуску операційної системи. Тільки тепер при виявленні погроз він не чекає реакції користувача, а усуває шкідливі програми автоматично. Спеціальний компонент Очищення браузера дозволить знайти компоненти (плагіни) в встановлених на комп'ютері браузерах, які мають погану репутацію.

Набагато покращилася в новій версії антивірусу веб захист зокрема захист від фішингу. А новий компонент Паролі дозволить надійно і безпечно зберігати паролі до різних веб ресурсів в одному місці.

аваст

Опис нових функцій антивіруса аваст 2016 року

Дивись також інші теми:

Скачати безплатно антивирус