антивірус скачати безплатно

Чотири способи як зробити, щоб комп'ютер не гальмував

Якщо ваш комп'ютер працював швидко, а зараз почав гальмувати це не привід заново операційну систему, можна спробувати збільшити його продуктивність за рахунок простих нескладних дій.

  1. Видаліть непотрібні програми з автозапуску операційної системи. Під час включення комп'ютера разом з операційною системою запускаються програми, які далі продовжують перебувати в оперативній пам'яті і відволікати на себе ресурси процесора. Якщо таких програм в автозапуску багато, продуктивність комп'ютера може значно знизитися. Видаляючи програми з автозапуску ви прискорюєте час запуску операційної системи і підвищуєте швидкодію комп'ютера.
  2. Видаліть зайві програми. У кожного на комп'ютері є додатки, якими він рідко користується або може без них обійтися. Буває, що ці програми прописані в автозапуску і постійно знаходяться в оперативній пам'яті. Таким чином, крім звільнення місця на жорсткому диску, можна підвищити продуктивність системи.
  3. Перевірте комп'ютер на наявність вірусів, шпигунського і шкідливого ПЗ. Якщо у вас немає антивіруса, рекомендується його терміново встановити, чи хоча-б перевірити ПК антивірусним сканером, наприклад, безкоштовною утилітою Доктор Веб - Dr.Web CureIt. Вірусні програми, втручаючись в роботу операційної системи значно знижують її продуктивність.
  4. Вимкніть візуальні ефекти операційної системи повністю або частково. Згодом при роботі на комп'ютері перестаєш звертати увагу на всі ці прикрашення, і їх відключення ніяк не впливає на роботу. Відключення спецефектів знижує навантаження на графічний процесор.

Популярні теми: