антивірус скачати безплатно

Як збільшити продуктивність комп'ютера з встановленим антивірусом Касперського

Антивірус Касперського як і всі антивірусні програми використовує системні ресурси комп'ютера для своєї роботи. Це пов'язано не тільки зі скануванням файлів у фоновому режимі він не припиняє перевіряти запущені файли і виконувані процеси. Якщо у вас сучасний комп'ютер з великою кількістю оперативної пам'яті, роботу антивірусної програми ви навіть не помітите. Інша справа, якщо комп'ютер є застарілим і модернізувати його не планується.

У цьому випадку можна змінити рівень безпеки у налаштуваннях антивірусної програми з Рекомендованого, який використовується за замовчуванням, на Низький при якому рівень захисту буде мінімальним з максимальною швидкодією комп'ютера. При цьому може значно збільшиться ризик вірусного зараження.

Для виконання цих кроків потрібно ввійти в налаштування антивірусу в розділ Перевірка, після цього необхідно встановити движок напроти необхідного рівня безпеки.

Налаштування рівня безпеки антивирусу Касперського

Може також бути інший випадок коли ви хочете підвищити рівень безпеки і отримати максимальну безпеку, яку може забезпечити антивірус Касперського. У цьому випадку движок необхідно встановити на рівні Високий. При цьому ви повинні розуміти, що робота антивіруса може значно позначитися на продуктивності комп'ютера.

ПОПУЛЯРНЕ