антивірус скачати безплатно

Яким критеріям повинна відповідати антивірусна програма

Зараз є величезна кількість комп'ютерних вірусів, шпигунських і шкідливих програм. Їх кількість постійно зростає, кожен день з'являються нові віруси або модифікації вже відомих. Тому питання про те, чи варто встановлювати антивірус на комп'ютер вже не варто. Антивірус потрібно однозначно встановлювати, але який вибрати? Будь-який антивірус, навіть безкоштовний краще, ніж його відсутність.

Основні критерії, якими потрібно користуватися коли вирішив вибрати антивірус

  1. Антивірус повинен забезпечувати захист в режимі реального часу. Він повинен автоматично визначати і видаляти вірусні погрози. Антивірусні сканери, такі як Dr.Web CureIt, не можна використовувати в якості штатного антивіруса.
  2. Антивірусна програма повинна виконувати сканування як за запитом користувача, так і автоматично за розкладом в зазначений час.
  3. Захист електронної пошти. Поряд із захистом файлової системи необхідно перевіряти електронну пошту. Багато антивіруси мають функцію автоматичного видалення спаму з поштової скриньки.
  4. Наявність евристичного аналізу. Евристичний аналіз призначений для виявлення невідомих загроз за їх поведінкою. Наявність цієї функції свідчить про високий рівень антивіруса.
  5. Антивірус повинен мати функцію самозахисту, яка блокує спроби вірусів відключити, видалити або модифікувати файли антивіруса.
  6. Веб-захист. Зараз не можна уявити своє повсякденне життя без Інтернету. Він використовується для отримання інформації, роботи і розваги. Веб-захист призначена для блокування відвідування шкідливих, фішингових і шахрайських сайтів, а також скачування файлів з цих ресурсів.
  7. Наявність регулярного оновлення вірусних баз і технічної підтримки продукту. У разі оперативного внесення інформацію про вірус в базу даних можна уникнути зараження.
  8. Чималу роль у виборі антивіруса відіграють системні вимоги для установки антивіруса. Чим менше антивірус використовує системних ресурсів тим комфортніше працювати за комп'ютером.

Практично всі антивіруси мають безкоштовні пробні версії на 30 днів для ознайомлення з їх можливостями. Пробний антивірус має таку ж функціональність, як і ліцензійний. Після закінчення пробного періоду він перестає виконувати свої функції і переходить в режим обмеженої функціональності. При обмеженого функціоналу він практично не потрібен і його необхідно видалити або придбати ліцензію для продовження його використання.

ПОПУЛЯРНОЕ