антивірус скачати безплатно

Як дізнатися назву процесора і материнської плати

Якщо ви хочете дізнатися назву процесора встановленого в комп'ютері або ноутбуці, можна використовувати штатні засоби Windows. Для цього необхідно перейти в Панель управління і запустити розділ Система. У вікні буде відображено коротка інформація про процесор, версії операційної системи та інше.

дізнатися назву процесора

Для отримання більш детальної інформації можна скористатися утилітою msinfo32, яка запускається з командного рядка. Дана утиліта надає більш детальну інформацію, в якій зазначено назву процесора, версія BIOS, марка ноутбука, обсяг оперативної пам'яті, розмір файлу підкачки і інше. Але за допомогою ці засобів не можна дізнатися марку і назву материнської плати.

Як дізнатися назву процесора і материнської плати

За допомогою безкоштовної утиліти CPU-Z можна дізнатися назву материнської плати, процесора і його основні характеристики, скільки встановлено оперативної пам'яті і її швидкісні характеристики.

утиліта cpu-z

Найдокладніші відомості про комп'ютер можна дізнатися за допомогою програми Everest. Цим додатком користуються в основному системні адміністратори при обслуговуванні великої кількості обчислювальної техніки.

Популярні теми: