антивірус скачати безплатно

Мобільний антивірус для захисту смартфона

мобільный антивірус

Кнопкові мобільні телефони практично вже канули в лету. Ними ще користуються бабусі і люди старшого віку, але тенденція незмінна. У всіх тепер розумні телефони - смартфони. Але якщо розібратися, у них мало, що залишилося від телефону. По суті це мініатюрні комп'ютери зі своєю операційною системою і функцією мобільного зв'язку. Такий собі мобільний гаджет з великими можливостями, починаючи від перегляду веб сайтів і спілкування в соціальних мережах і закінчуючи комп'ютерними іграми зі складною графікою.

Як і будь-який комп'ютер, смартфони мають уразливості (дірки в захисті), якими часто користуються зловмисники. Розробники намагаються закривати виявлені вразливості, але вони все одно залишаються на крок позаду зловмисників. Найпоширенішим джерелом зараження є установка програм з сумнівних і недостовірних джерел.

Зараз багато хто встановлює на смартфони програми, за допомогою яких керують своїми засобами на банківських карткових рахунках. Це дуже зручно і технологічно. Але в такому випадку необхідно потурбуватись про безпеку своїх грошових коштів, і встановити на смартфон спеціальний засіб захисту - мобільний антивірус. Багато виробників мобільних пристроїв випускають свої продукти з уже встановленими антивірусами, які входять в список встановлених програм. Завантажити антивірус для Android можна на сайті додатків Google Play. При виборі мобільного антивіруса необхідно дізнатися інформацію про версії Андроїда, які він підтримує.

Один з популярних мобільних антивірусів розробила відома чеська компанія AVAST Software. Безкоштовний антивірус Avast Mobile Security може забезпечити досить високий рівень захисту від вірусних загроз. Безкоштовна антивірусний захист ще не кому не завадила. Антивірус перевіряє всі встановлені додатки до їх першого запуску.

мобільный антивірус avast mobile security

Додатково для пошуку разі викрадення або загублення у антивіруса є спеціальна служба, яка називається Анти-злодій, основними можливостями якої є визначення GPS координат пристрою від всієї особистої інформації, переадресація дзвінків і смс, включення гучного сирени, блокування невідомих SIM карт і багато іншого. Віддалене управління можливо на сайті Avast або за допомогою спеціальних sms команд. За допомогою цього мобільного антивірус можна встановити на телефон, якщо у вас Андроїд не нижче ніж 4.0.3.

Популярні теми: