антивірус скачати безплатно

Переваги безкоштовного онлайн сканера ESET

ESET

Компанія ESET як і багато інших розробники засобів антивірусного захисту має в лінійці своїх продуктів безкоштовний сканер. Його можна використовувати для швидкого лікування комп'ютера при підозрі на вірусне зараження або перевірки надійності своєї штатної антивірусної програми. ESET Online Scanner не вступає в конфлікт з іншими антивірусами, встановленими на комп'ютері. Тому для його використання не потрібно видаляти з комп'ютера інші антивіруси.

На відміну від популярної утиліти Dr.Web CureIt, є можливість оновлення вірусних баз перед скануванням. Не потрібно повторно завантажувати програму перед кожною перевіркою комп'ютера. Але потрібно мати активне підключення до мережі Інтернет. При повторному запуску ESET Online Scanner завантажує лише нові бази визначення вірусів необхідні для поновлення поточної версії сканера. Виявлені віруси можуть бути вилікувані або переміщені в карантин, звідки не зможуть представляти загрози системі.

Інтерфейс програми російською мовою, користувач може самостійно вибирати об'єкти для сканування. В даному антивірусний сканер присутні технології виявлення вірусів, руткітів, шпигунського та шкідливого ПЗ застосовуються в антивірусах NOD 32 і ESET Smart Security.

До недоліків програми можна віднести відсутність захисту в режимі реального часу. Він не може замінити повноцінний антивірус. Область його застосування обмежується виконанням швидкого лікування комп'ютера і перевіркою надійності наявної антивірусної програми.

ESET Online Scanner опис переваг і недоліків антивірусного сканера