антивірус скачати безплатно

Avira Protection Cloud для чого потрібна технологія

AVIRA

Німецький розробник засобів антивірусного захисту для підвищення ефективності своїх антивірусів створив хмарну технологію сканування Avira Protection Cloud дозволяє знизити навантаження на комп'ютер при перевірці файлів. Завдяки технології код підозрілих файлів аналізується на віддалених хмарних серверах, після завершення якого, на комп'ютер користувача приходить звіт про ступінь небезпеки виявленої загрози. Для використання хмарного сканування необхідно щоб комп'ютер був підключений до Інтернету. При цьому на самому комп'ютері ніякої аналіз коду виконуватися не буде і відповідно звільняються його ресурси.

Обмін інформацією між комп'ютером і хмарою відбувається по шифрованому каналу для запобігання потрапляння інформації стороннім особам. Даною технологією володіють всі продукти компанії, в тому числі безкоштовний антивірус Avira Free Antivirus. За замовчуванням хмарна перевірка відключена. Для активації необхідно змінити відповідні загальні налаштування антивірусу.

Хмарне сканування дозволяє виявляти і вносити в базу даних нові невідомі вірусні загрози. Чим частіше буде використовуватися мережа Avira Protection Cloud тим більше буде ефективність антивірусного захисту всіх користувачів продуктів AVIRA.

Avira Protection Cloud для сканування підозрілих файлів на віддалених хмарних серверах