Безкоштовна програма ESET Sysinspector

SysInspector це безкоштовна програма (утиліта) компанії ESET, яка створила знаменитий антивірус NOD32. SysInspector це не антивірус, а спеціальна програма, яка сканує комп'ютер і надає узагальнену інформацію про операційну систему, встановлених драйверах, записах реєстру, автозапуску програм та багато іншого. Відразу скажу, що ця програма призначена для просунутих користувачів, які зможуть розібратися в даній інформації.

головне вікно програми SysInspector

Програма не вимагає установки і відразу готова до роботи. При першому запуску програми необхідно погодиться з ліцензійною угодою. Кнопка я згоден стає доступною тільки після повної прокрутки (до кінця) всієї ліцензійної угоди з ESET.

Після цього починається сканування комп'ютера, що може тривати кілька хвилин, в залежності від продуктивності комп'ютера. Після завершення сканування відкривається головне вікно програми ESET SysInspector.

Скачати ESET SysInspector

У дев'ятій версії антивіруса NOD32 утиліта ESET SysInspector інтегрована в антивірусну програму. Відпала необхідність в завантаженні і встановленні цієї утиліти. Як вже зазначалося, цей інструмент може зацікавити фахівців служб техпідтримки.

Дивись також