5 найкращих антивірусів для Windows

Питання захисту комп'ютера завжди важливий для користувача. І активним помічником в боротьбі з вірусами і троянами є антивірусна програма. У цій статті розглянуті найбільш якісні програми захисту.

Перше місце: Kaspersky Internet Security 2015

Після проведення тестування від чотирьох провідних компаній (AV-Test, Dennis Technology Labs, AV-Comparatives, Virus Bulletin) Kaspersky Internet Security 2015 було визнано найефективнішою антивірусною програмою. Антивірус Kaspersky Internet Security вже давно зарекомендував себе. Це ефективна програма з відмінним захистом від вірусів, до того ж має деякі додаткові корисні особливості, такі як наявність батьківського контролю, функції захисту платежів, а також Kaspersky Rescue Disk.

Kaspersky Internet Security

Вважається, що ця антивірусна програма гальмує продуктивність системи. Проте тести показують зворотне. Тому, встановлюючи цей антивірус, можна не переживати за продуктивність і бути впевненим в якісній захисту комп'ютера. Дана програма платна, але має пробний період 30 днів.

Друге місце: Bitdefender Internet Security 2015

Не меншою якістю роботи відрізняється і Bitdefender Internet Security 2015, який кілька років був лідером по всім тестам зазначених вище компаній. Ця програма також має ряд додаткових функцій:

Основним недоліком є відсутність російської мови при роботі з інтерфейсом. В цілому – відмінна антивірусна програма, досить невибаглива до системних ресурсів. До того ж є пробний період на півроку.

Третє місце: Qihoo 360 Total Security

Даний ефективний антивірус – доволі нова, але вже встигла себе зарекомендувати антивірусна програма. Вона безкоштовна і володіє легким і зрозумілим інтерфейсом. Крім безпосереднього виявлення і видалення вірусів, володіє іншими корисними функціями. Наприклад, розширені налаштування захисту системи, інструменти для очищення комп'ютера.

Четверте місце: Avira Internet Security Suite

Такий антивірус як Avira Internet Security Suite застосовує хмарні технології для виявлення шкідливих програм. Також володіє функціями щодо прискорення роботи комп'ютера за допомогою інструменту System Speedup, а System Optimizer допоможе відновити максимальну продуктивність комп'ютера. Інструменти Registry Cleaner і Junk File Cleaner дозволяють звільнити додатковий простір на диску. Але в цій програмі відсутній батьківський контроль, антиспам і фаєрвол. До того ж вартість ліцензії не найнижча.

П'яте місце: ESET Smart Security

ESET Smart Security завоював хороший рейтинг у компаній-тестувальників. Даний антивірус забезпечує надійний захист. Володіє високою швидкістю сканування і зручною функцією anti-theft, яка допоможе знайти втрачений планшет або ноутбук. Ця програма іноді не може блокувати шкідливі сайти і має трохи обмежену функцію батьківського контролю.

Рейтинг кращих антивірусів для операційної системи Windows

Дивись також

Доктор Веб