антивірус скачати безплатно

Як записати образ диска на флешку

Дуже часто необхідно терміново записати антивірусний завантажувальний диск або образ диска, а під рукою немає чистого DVD або CD (болванки). В такому випадку в якості носія можна використовувати звичайну флешку. Це ще зручно тим, що її можна багаторазово перезаписувати і форматувати на відміну від лазерних дисків. Надалі, коли завантажувальний диск стане непотрібним, флешку можна знову відформатувати, стерши записаний образ і використовувати в якості носія інформації.

Для запису зручно використовувати таку популярну програму як UltraISO. Після запуску програми необхідно відкрити збережений на жорсткому диску, підготовлений до запису образ диска вказавши до нього шлях.

записати образ диска на флешку

Далі підключаємо флешку. Слід пам'ятати, що вся інформація на флешці під час запису буде стерта. Тому необхідно заздалегідь скопіювати потрібні файли.

записати образ диска на флешку

Далі вибираємо пункт меню Самозавантаження і переходимо на Записати образ Жорсткого диска. У вікні вибираємо флешку, на яку буде проводитися запис, і натискаємо кнопку Записати.

записати образ диска на флешку

Якщо є необхідність флешку можна попередньо до початку запису відформатувати, натиснувши відповідну кнопку.

Популірні теми: