антивірус скачати безплатно

Скачати антивірус безплатно

скачати антивірус безплатно

Як підібрати собі кращий антивірус? Ця проблема хвилює багато людей, які мають комп'ютери. На сьогодні тема захисту комп'ютера від вірусів і троянських програм є дуже гострою. Для комп'ютерів з встановленою ОС Windows потрібний постійний антивірусний захист, тому що для цієї операційної системи створено тисячі вірусів та шкідливих програм. Така увага створювачів комп'ютерних вірусів, шпигунських та шкідливих програм до даної операційної системи викликана її широким розповсюдженням серед користувачів у всьому світі.

Безплатний антивірус

безплатний антивірус

Безплатні антивіруси забезпечують базовий захист ПК від вірусів, троянів, шпигунських програм, руткітів та іншого шкідливого ПЗ. Плюсом цих антивірусних програм є те, що за їх встановлення не треба сплачувати гроші. Даного ступеня захисту досить для встановлення на домашні ПК, які використовується для перегляду Інтернет сайтів, ігор. В рубриці описані популярні безплатні антивіруси такі як avast free antivirus, avira free antivirus, avg, dr.web, касперський та інші, та посилання антивірус скачати безплатно. Присутній також опис антивірусних сканерів, які також знаходять і знешкоджують віруси, але не забезпечують постійний захист в режимі реального часу.

Перейти до розділу Безплатні антивіруси

Комерційний антивірус

антивірус

Платні антивіруси мають більше плюсів та можливостей порівняно з безплатними антивірусними програмами. Вони мають функцію захисту при перегляді веб-сайтів, виконання банківських операцій в режимі онлайн, виявляють застарілі програми, які мають вразливості для вірусів. В зазначеному розділі описані платні антивіруси. Майже всіма ними дозволено безплатно користуватися 30 днів для тестування їх можливостей на практиці, зокрема антивіруси Касперського, Доктор Веб, Norton antivirus, McAfee, ESET NOD32 та інші.

Перейти до розділу: Платні антивіруси

Антивірус для мобільника, смартфона та планшета

мобільный антивірус

На даний час антивіруси створюються не тільки для ПК і серверів, але і для мобільних пристроїв (телефонів, смартфонів, планшетів) і КПК, з встановленою операційною системою Android, Windows Mobile та Symbian. В даній рубриці зібрані найбільш популярні антивірусні програми, створені для антивірусного захисту мобільних телефонів, смартфонів та планшетів.

Перейти до розділу: Мобільні антивируси

Закачати антивірус

скачати антивірус

Посилання на Інтернет сайти для тих, хто хоче антивірус скачати безплатно без реєстрації та смс та скачати антивірус швидко. Наведені також посилання на безплатні пробні версії антивірусів для ознайомчого використання на 30 днів.

Перейти до розділу: Закачати антивірус

Закачати антишпигун

антишпигун

Програми антишпигуни створені для знаходження та знешкодження небажаних (шкідливих) шпигунських програм і модулів, які несанкціоновано проникають в систему і викрадають особисті дані, завдаючи економічної шкоди людям. В розділі наведений список безрлатних програм антишпигунів для домашнього (некомерційного) використання.

Перейти до розділу: Антишпигуни

Статті та корисні поради

статья

В зазначеному розділі наведені статті та інша корисна інформація по різноманітним питанням антивірусного захисту ПК та інформація, як підібрати хороший антивірус, його встановити та налаштувати антивірусну програму, цілковито видалити антивіруси та інші поради.

Перейти до розділу: Корисні поради

Дивись також

Популярні антивіруси: