антивірус скачати безплатно

Як перезавантажити планшет Lenovo A1000

У мене при перегляді Інтернет сайтів завис планшет Lenovo A1000. Він попросту перестав реагувати на натискання будь-яких кнопок. Було потрібна перезавантажити планшет. Утримання натиснутою кнопки включення на протязі хвилини нічого не дало. Також було безрезультатним спільне натиснення і утримання кнопки включення і підвищення гучності. Можливість очікування кілька годин розрядки акумулятора та відключення планшета не влаштовувала.

lenovo a1000

Залишилася надія на кнопку перезавантаження - reset, яка перезавантажує пристрій. Зазвичай ця кнопка знаходиться прихованою під отвором, для виключення випадкового її натискання. Зовні оглянувши планшет отвори для цієї кнопки видно не було. На офіційному сайті Lenovo в описі планшета нічого про наявність кнопки reset не говориться. Інформація знайшлася на англомовному сайті. У цього планшета кнопка перезавантаження знаходиться під кришкою для підключення карти пам'яті.

кнопка перезагрузки планшет lenovo a1000

Натиснути цю кнопку можна разігнутою скріпкою. Натискати потрібно один раз до появи клацання. Утримувати кнопку не потрібно. Після натискання кнопки перезавантаження пристрій відключається. Після цього його потрібно включити утримуючи 5 секунд кнопку включення.

Як перезавантажити планшет, який завис

Дивись також

Антивірус для Андроїд