антивірус скачати безплатно

Опис способів по видаленню антивірусної програми avast.

Як видалити антивірус аваст з комп'ютера?

Антивірус avast популярний і встановлений у багатьох на комп'ютерах, але іноді приходить час видалити аваст по різним причинам.

Видалити антивірус аваст з комп'ютера можна як будь-яку іншу встановлену програму. Відкриваємо Панель управління Windows. Перемикаємо Панель управління до класичного вигляду, для цього є напис зліва вгорі. Далі вибираємо категорію Установка й видалення програм. Вибираємо Зміна або видалення програм, знаходимо в списку антивірус аваст, який хочемо видалити, і клацаємо підменю видалити / змінити. Після цього з'явиться майстер установки антивіруса аваст в якому на лівій панелі потрібно вибрати Видалити (Uninstall) і натискаємо кнопку Далі. Потім програма перепитає, чи дійсно ми хочемо видалити аваст з комп'ютера, на що необхідно відповісти ствердно (так чи так). Після завершення видалення антивіруса майстер запропонує перезавантажити комп'ютер, після чого антивірус avast буде повністю видалений з жорсткого диска.

Є ще інший спосіб, як видалити аваст з комп'ютера, який необхідно використовувати, якщо перший спосіб, описаний вище, не допомагає. Таке буває, коли операційна система Windows, пошкоджена. Для початку необхідно скачати програму по посиланню нижче.

Скачати програму для видалення антивірусу аваст

Ця програма створена розробниками антивірусу аваст спеціально для його коректного видалення. Після того як програми завантажена і збережена на жорсткому диску, необхідно перевантажити комп'ютер у безпечному режимі (Safe Mode) для чого при запуску комп'ютера необхідно відразу натиснути кнопку на клавіатурі клавішу F8. Коли операційна система запуститися в обраному безпечному режимі, запускаємо завантажену програму avast! Uninstall Utility. Вона англійською мовою, але для тих, хто знає англійську в межах шкільному курсу, не складе ніяких труднощів розібратися, як з нею працювати.

Дивись також