антивірус скачати безплатно

Безплатний антивірус Avast Free antivirus

Avast Free

Компанія ALWIL Software пропонує усім бажаючим для безкоштовного домашнього використання повноцінний безплатний антивірус Аvast Free, який має фоновий монітор і сканер. Фоновий монітор перевіряє файли комп'ютера, електронну пошту, стежить за активністю в локальній мережі та Інтернетом.

антивірус аваст

Безплатний антивірус Avast Free завантажується з Інтернет сайту ALWIL Software за посиланням, наведеним нижче. Безплатне використання антивірусу допускається тільки для встановлення на домашній комп’ютер. Встановлення антивірусу не представляє складності. Він встановлюється в автоматичному режимі за декілька хвилин.

Скачати безплатний антивірус Аvast free antivirus

Після встановлення антивірусної програми дається 30 днів для реєстрації та отримання безкоштовної ліцензії.

антивірус avast home не зареєстрований

Зареєструвати avast free antivirus можна як онлайн так і оффлайн. Для реєстрації антивірусу переходимо в розділ обслуговування і вибираємо пункт Реєстрація і натискаємо кнопку Зареєструватися.

реєстрація антивірус avast home

З'являється форма для реєстрації в якій достатньо назвати своє ім'я та адресу електронної пошти. Безкоштовний ключ дається на 1 рік.

форма реєстрація антивірусу avast

Особливістю avast free це функція сканування файлів комп'ютера до запуску операційної системи. Таким чином, лікування системи проводиться ще до того, як шкідливі програми та віруси, які, можливо, присутні в системі, отримують можливість активізуватися і завдати шкоди або заблокувати роботу антивірусу. Це дозволяє антивірусу avast безпечно видалити віруси з операційної системи. Це унікальна функція, якої не мають інші антивіруси.

антивірус avast перевірка компьютера при завантаженні

Антивірус аваст має різні варіанти сканування комп'ютера: Експрес-сканування, Повне сканування, Сканування знімних носіїв, Повне сканування окремої папки.

Сканирование компьютера антивірус avast

Експрес-сканування є найшвидшим видом перевірки при котрому сканується вміст оперативної пам'яті і деякі папки жорсткого диска в яких часто знаходяться віруси.

антивірус avast швидке сканування

У фоновому режимі працюють спеціальні служби антивірусу, які називаються екранами. Це екран файлової системи, пошти, веб-екран, P2P, екран Інтернет чатів, мережевий екран і екран поведінки. Є можливість установки різних рівнів безпеки для цих екранів.

екрани антивіруса avast

Оновлення антивірусу проводиться автоматично. Особливістю є те, що не можна переривати закачування при оновленні антивірусу, тому що він може перестати працювати при наступному завантаженні операційної системи.

Системні вимоги для встановлення avast free antivirus:

Дивись також

Антивірус скачати безплатно