антивірус скачати безплатно

Завантажити безкоштовний антивірус

Безкоштовні антивірусні програми забезпечують базовий захист комп'ютера. Головною перевагою безплатних антивирусних програм є те, що за їх використання не потрібно платити. Нижче наведені популярні безкоштовні антивіруси. Крім безкоштовних антивірусів є антивірусні сканери та завантажувальні диски.

Перед тим як скачати антивірус необхідно ознайомитися з системними вимогами, яким повинен відповідати комп'ютер для нормального функціонування антивірусної програми і комфортної роботи користувача.

Скачати безплатний антивірус Avast Free Antivirus

Компанія ALWIL Software пропонує користувачам для безкоштовного домашнього використання Аvast Free Antivirus, який має фоновий монітор і сканер. Фоновий монітор перевіряє файли, електронну пошту в режимі реального часу, стежить за локальною мережею та Інтернетом. Це одна з найбільш популярних безкоштовних антивирусних програм.

Безплатний антивірус Касперського Kaspersky Free

Kaspersky Free забезпечує захист у режимі реального часу, захищає від усіх типів загроз файлову систему, електронну пошту, перевіряє веб трафік, блокує відвідування шкідливих сайтів, виконання небезпечних скриптів, а також забезпечує безпеку роботи з IM-клієнтами.

Avira Free antivirus

Безкоштовний антивірус, який забезпечує захист у реальному часі від вірусів, троянів, шпигунських і шкідливих програм, руткітів і дозволяє управляти брандмауером Windows.

Скачати безкоштовний антивірус AVG Free

Безплатна антивірусна програма для захисту від вірусів, руткітів, троянських, шпигунських, шкідливих і рекламних програм, перевірки вхідної та вихідної електронної пошти, інтернет посилань. Забезпечує високий рівень захисту при низькому споживанні ресурсів комп'ютера не знижуючи його продуктивність.

Microsoft Security Essentials

Антивірусна програма, розроблена компанією Microsoft. Забезпечує базовий захист комп'ютера від вірусів, шпигунських програм та інших загроз, доступний для Windows XP, Vista і Windows 7, 8. Для ліцензованих користувачів операційної системи Windows.

Безкоштовний хмарний антивірус NOD32

ESET online scaner це безкоштовний хмарний антивірус ESET який використовує вірусні бази антивіруса NOD32. Програма не вимагає установки. Перед кожним сканування оновлюються вірусні бази, тому для роботи антивірусної програми необхідно активне підключення до мережі Інтернет. Штатну антивірусну програму відключати не потрібно, крім випадків, коли він блокує роботу онлайн сканера ESET.

Скачати безплатний антивірус Zillya Free antivirus

Zillya! - безплатний антивірус українських розробників, який забезпечує базовий захист від вірусів, шпигунських і шкідливих програм, фільтрує електронну пошту, автоматично перевіряє USB носії. Модуль еврестіческого аналізу дозволяє знешкоджувати нові і невідомі погрози. Сучасний інтерфейс спрощує взаємодію користувача з антивірусом. Активацію можна виконати шляхом прив'язки до аккаунту в соціальних мережах.

Завантажити Comodo Internet Security Premium безкоштовно

Comodo Internet Security Premium це безкоштовне комплексне антивірусне рішення, що включає в себе антивірус, антишпигун і персональний фаєрвол. Кожен з цих компонентів виконує свої завдання по захисту від різних видів загроз. Інтерфейс програми російською мовою, є кілька тем оформлення, що змінюють зовнішній вигляд.

Comodo Cloud Antivirus - легкий хмарний антивірус

Безкоштовний хмарний антивірус Comodo Cloud Antivirus забезпечує легку захист в онлайн і офлайн режимах. Має компонент поведінкового аналізу запущених процесів Viruscope. Забезпечує найкращу продуктивність комп'ютера, споживаючи мінімум ресурсів.

Ad-Aware Free

Ad-Aware Free Antivirus+ включає в себе антивірусний сканер на движку Bitdefender і антишпигун Ad-Aware, забезпечують надійний захист від вірусів, шпигунського і шкідливого ПО. Антивірусна програма поширюється безкоштовно, інтерфейс російською мовою.

Російський антивірус Nano

Це безкоштовний антивірусник російських програмістів з міста Брянська. Антивірусна програма має всі необхідні єлементи захисту в тому числі сканер який захищає в режимі реального часу (знешкоджує віруси на льоту).

Скачати безплатний антивірус 360 Total Security

360 Total Security – безкоштовний антивірус китайських розробників з Qihoo 360 Software, особливістю якого є використання кількох антивірусних движків, є локальна і хмарна захист, фаєрвол, пісочниця для запуску небезпечних і підозрілих програм і система веб захисту. Антивірус перевіряє усі підключені USB-носії, захищає доступ до веб-камері, системних файлів і реєстру операційної системи. Для максимального захисту необхідно активне (постійне) підключення до мережі Інтернет.

Безкоштовний антивірус Baidu Antivirus

Простий у використанні, швидкий, безкоштовний антивірус Baidu Antivirus на движках Baidu, хмарному Baidu Cloud Security і Symantec, розроблений в Китаї. Захищає від вірусів, фішингу, кілоггерів, блокує шкідливі завантаження, захоплення екрану і несанкціонований доступ до веб-камері. Використовувані хмарні технології допомагають визначати нові і невідомі погрози. Интелектуалльная система вибору використовуваного антивірусного движка в залежності від типу загрози.

Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus - безкоштовний антивірус із захистом з хмари, використовує мінімум ресурсів комп'ютера, автоматична вакцинація USB носіїв, захист від шахрайських і шкідливих сайтів. Для використання усіх можливостей необхідно постійне Інтернет підключення.

Антивирус для смартфона