антивірус скачати безплатно

Безкоштовний антивірус Касперського Kaspersky Free

Касперський

Нарешті дочекалися, що Лабораторія Касперского випустила повноцінний безкоштовний антивірус Kaspersky Free, який забезпечує захист у режимі реального часу. Раніше для безкоштовного використання були доступні тільки антивірусний сканер Kaspersky Virus Removal Tool і завантажувальний диск Kaspersky Rescue Disk. Це всього лише допоміжні утиліти, які не можуть забезпечити захист на кожен день. Можна сказати, що з'явився антивірус за ефективністю аналогічний відомому антивірусу AVAST Free Antivirus. Цей безкоштовний антивірус Касперського доступний як для жителів Росії, так і України.

Бесплатный антивирус Касперского Kaspersky Free

Безкоштовний антивірус Kaspersky Free захищає від усіх типів загроз файлову систему, електронну пошту, перевіряє веб трафік, блокує відвідування шкідливих сайтів, виконання небезпечних скриптів, а також забезпечує безпеку роботи з IM-клієнтами. Використання хмарної технології Kaspersky Security Network, яка використовує дані від безлічі користувачів у всьому світі, підвищує рівень протидії новим вірусів. Цього базового рівня достатньо для антивірусного захисту домашнього комп'ютера.

Антивірус має простий і зрозумілий інтерфейс з поєднань зеленого і білого кольору. У верхній частині вікна повідомляється про статус антивірусного захисту. Фраза: комп'ютер захищений повідомляє про відсутність проблем з безпекою. При натисканні кнопки: Детальніше можна отримати коротку інформацію про захист. Нижче розташовані чотири кнопки: перевірка, оновлення, безпечні платежі і батьківський контроль. Але у безкоштовної версії антивіруса доступні тільки перші дві. Для активізації двох інших функцій необхідно оновити антивірус до платної версії Kaspersky Internet Security.

Для ефективної взаємодії користувача з антивірусом розробниками передбачено зміну кольору інтерфейсу програми для того щоб сигналізувати користувачеві про виниклі проблеми і необхідності виконання дій для відновлення необхідного рівня захисту.

Від платної версії антивірусу Касперського його відрізняє відсутність систем моніторингу мережі та моніторингу активності. Я вважаю, що відсутність цих компонентів не є критичним для захисту домашнього комп'ютера. Не у багатьох вдома є комп'ютерні мережі, що об'єднують кілька комп'ютерів.

Для оновлення вірусних баз, антивірусного сканера і використання хмарних технологій необхідно активне підключення до мережі Інтернет.

Завантажити Kaspersky Free

Системні вимоги

Загальні системні вимоги для всіх операційних систем: