антивірус скачати безплатно

Версії антивірусних програм лабораторії Касперського

Для домашнього використання лабораторія Касперського створила ряд антивірусних програм як для десктопів так і для мобільних пристроїв: смартфонів, планшетів.

Антивірус Касперського

антивірус Касперського

Підходить для домашнього використання. Захищає від вірусів і шкідливих програм, перевіряє електронну пошту. Вбудована в антивірус Касперського система перевірки репутації програм дозволяє швидко перевірити їх безпечність. Інформація про програми виходить з "хмари". Модуль перевірки посилань позначає спеціальним колірним індикатором потенційно небезпечні й підозрілі Інтернет сайти.

Комплексний антивірусний захист Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security

Крім захисту, яку забезпечує антивірус Касперського, додатково дозволяє безпечно проводити платежі використовуючи онлайн банкінг, листуватися в соціальних мережах, блокує доступ до підозрілих і потенційно небезпечним веб сайтам. Мережевий екран захищає від хакірскіх атак. Функція батьківського контролю управляє доступом дітей до інтернет сайтам і окремими програмами, а також захищає від крадіжки особистих даних. Створення диска аварійного відновлення системи дозволить відновити систему після зараження.

Мобільний антивірус Kaspersky Internet Security для Android

Kaspersky Mobile Security

Цей антивірус спеціально розроблений для мобільних пристроїв: смартфонів і планшетів на Android. Захищає смартфон від шкідливих програм і інтернет загроз, особисті дані в разі крадіжки або втрати смартфона, а також небажаних дзвінків і повідомлень.

Скачать антивирус на телефон

Антивіруси Касперського


Дивись також