антивірус скачати безплатно

Як надійно захистити комп'ютер: антивірус Avast

Перевірений часом і мільйонами користувачів Avast Free antivirus не здав своїх позицій і сьогодні. Нововведення у версії 2015 року зробили його кращим безкоштовним антивірусом, як для операційних систем ПК, так і КПК, в тому числі Palm. Незважаючи на середній функціонал, він здійснює якісний захист за основними параметрами.

безплатний avast free antivirus 2015

Цей безкоштовний антивірус отримав новий спрощений інтерфейс.

Головні елементи роботи антивіруса avast і його нові можливості

Робота антивіруса avast заснована на трьох складових елементах:

В останню версію avast додані нові можливості. Так, найбільш цікава захист домашньої мережі. Ця функція дозволяє просканувати і перевірити уразливості в мережі в тому числі Wi-Fi. Наприклад, при дуже простому або пароль встановленому за замовчуванням з'явиться сповіщення. Крім того, ця технологія забезпечить роутер від несанкціонованого доступу.

Плюси і мінуси антивірусної програми

Перевірка невідомих і підозрілих файлів відбувається в окремій ізольованій від системи середовищі. Для недосвідчених користувачів і більш глибокої захисту є режим Hardened, який дозволяє працювати тільки з безпечними програмами, занесеними в спеціальний список і протестованими в ізольованому середовищі. Під час сканування антивірус перевіряє наявність старих версій працюючих програм і їх уразливих місць, потім повідомляє про це чи виконує автоматичне оновлення — останнє доступно в платній версії.

Також непогано реалізована захист від загроз в інтернеті. Так, спроба автоматично завантажити шкідливий файл буде блокована. Під час серфінгу по мережі можна довідатися інформацію про сайт і його репутацію, убезпечити себе від фішингових загроз. При цьому підтримується робота з протоколом HTTPS. Однак деякі можливості доступні в додатковому модулі Avast Online Security, в якому ще і можна працювати анонімно через безпечне VPN-з'єднання.

Як і більшість безкоштовних антивірусів avast не обділений і недоліками. Так, фаєрвол, захист грошових інтернет-переказів та інші важливі функції доступні після оплати. Також антивірус працює лише з найбільш поширеними браузерами, а велика частина веб-захисту реалізована в окремому модулі.

Опис нових можливостей безкоштовного антивіруса Avast Free antivirus 2015

скачати
Пошук антивирусів по сайту

Дивись також: